Najtańsze zestawy kuchenne na rynku

Jeżeli właśnie urządzasz kuchnie i nie dysponujesz dużym budżetem - te propozycje są dla ciebie. Znaleźliśmy gotowe zestawy mebli kuchennych, kosztujące poniżej 1500 złotych. Nie musisz więc przepłacać! więcej »

Łazienka: fokus na kolor

Monotonia bywa męcząca - nie tylko w życiu, ale także w mieszkaniu. Na przykład łazienka zaaranżowana w neutralnych barwach będzie wprawdzie zawsze na czasie, ale łatwo się może znudzić. Dlatego radzimy: wprowadź akcent w mocnym kolorze. Nawet pojedynczy potrafi zdziałać cuda. więcej »

Jak urządzić miejsce dla ucznia?

Co roku kolejne pokolenie zasiada w szkolnych ławkach. To właśnie wtedy zaczyna się mozolny proces psucia kręgosłupa. Jak zadbać, by przynajmniej w domu kącik ucznia był urządzony z głową?więcej »

Sypialnia: jak tu miło o zmierzchu

W tej sypialni pani Jolanta uwielbia odpoczywać o każdej porze dnia. Dlatego zadbała o przytulny nastrój, nie zapominając jednak o codziennej wygodzie. więcej »

Aranżacja wnętrz: porady stylistki

Jaki wybrać wieszak do przedpokoju, co powiesić w kuchennym oknie, gdzie w małej sypialni znaleźć dodatkowy schowek, jaką wybrać podłogę do łazienki? Stylistka odpowie na wszystkie pytania. więcej »

Cztery Kąty - najnowsze artykuły