Błędy w projektowaniu kuchni - jak ich uniknąć?

Jakie są konsekwencje źle zaplanowanej kuchni? Praca w niej jest niewygodna, wręcz uciążliwa, wszystko trwa o wiele dłużej. Aby nie stracić radości gotowania przeczytaj, jak prawidłowo urządzić kuchnię. Jest to możliwe nawet na małej powierzchni.więcej »

Sypialnia: soft loft

Łóżko, które wygląda jak zrobione z europalet, oraz tapeta o industrialnej tematyce świetnie odnajdują się w stylistyce całego mieszkania, nawiązującej łagodnie do klimatu loftowego. więcej »

Jak urządzić miejsce dla ucznia?

Co roku kolejne pokolenie zasiada w szkolnych ławkach. To właśnie wtedy zaczyna się mozolny proces psucia kręgosłupa. Jak zadbać, by przynajmniej w domu kącik ucznia był urządzony z głową?więcej »

Metamorfoza kuchni

Kinga i Jakub kupili mieszkanie, które wynajmowali i postanowili dopasować wnętrza do własnego gustu i potrzeb. Zaczęli od kuchni. Chociaż jej modernizacja pochłonęła cały budżet i dalszy remont musi poczekać, nie żałują decyzji. Mają miejsce, w którym naprawdę dobrze się czują. więcej »

Wszystko, co warto wiedzieć o zamrażarkach

Lato to najlepszy czas dla wielbicieli świeżej żywności - wreszcie możemy rozkoszować się dojrzałymi owocami i warzywami. A jeśli je zamrozimy, będziemy z nich korzystać nawet zimą. więcej »

Cztery Kąty - najnowsze artykuły