Domy

W dziale Domy znajdziecie wiele wszystko, co wiąże się z tematyką budowy domu. Możecie obejrzeć tu projekty domów, w tym projekty domów parterowych, projekty domów jednorodzinnych, jak i projekty domów nowoczesnych.

Z lektury artykułów zamieszczanych w dziale Domy dowiecie się jak powinien wyglądać dom inteligentny, czym są domy modułowe oraz jak buduje się domy szkieletowe.

Domy: budowa domu

Budowa własnego domu jest marzeniem wielu osób. W dziale Domy znajdziecie mnóstwo informacji, które uczynią ten proces o wiele łatwiejszym. Przede wszystkim, możecie dowiedzieć się jak otrzymać pozwolenie na budowę domu i jakie są koszty budowy domu. Znajdziecie też różnego rodzaju porady, na przykład dotyczące dobierania elewacji domu.

Domy: projekty domów

W dziale Domy zamieszczamy zdjęcia niepowtarzalne projekty domów, które mogą być inspiracją do tworzenia projektów domów marzeń. Ponadto, znajdziecie tu projekty niepowtarzalnych, takie jak stylowe domy drewniane, czy domy nowoczesne.

Projekty domów z działu Domy to prawdziwa dawka inspiracji, które można wykorzystać podczas projektowania własnego domu.

Domy: domy jednorodzinne

Domy jednorodzinne to najczęściej budowane domy. Domy jednorodzinne buduje się w różnych technologiach. Można zdecydować się na dom szkieletowy lub dom modułowy. Często wybieranymi projektami domów jednorodzinnych są domy parterowe.

Dom jednorodzinny można też zbudować z różnych materiałów. Coraz częściej osoby decydujące się na budowę domu wybierają projekt domu drewnianego. Dzięki prezentowanym w dziale Domy projektom możecie znaleźć wiele pomysłów, które można wykorzystać przy projektowaniu domu marzeń.

Domy: projekty domów wakacyjnych

Poza domami jednorodzinnymi, wiele osób decyduje się też na budowę domu wakacyjnego za miastem. Na naszej stronie w dziale Domy znajdziecie mnóstwo pomysłowych rozwiązań, które świetnie sprawdzą się w domku wakacyjnym.

Ci, którzy decydują się na budowę własnego domu wakacyjnego zazwyczaj stawiają domy parterowe, w tym przede wszystkim domy z bali. Nie ma jednak przymusu i każdy może postawić taki dom wakacyjny, jaki najbardziej mu się podoba. W tym dziale udowodnimy wam, że można w sposób niesztampowy podejść do budowy domu nad jeziorem, w górach, nad morzem lub w innej wymarzonej lokalizacji.

Domy: dom inteligentny i pasywny

W dziale Domy znajdziecie też wiele informacji związanych z budową domów inteligentnych i domów pasywnych. Projekty takich domów z roku na rok zyskują na popularności, dlatego warto być na bieżąco z tematyką z nimi związaną.