Gazeta.pl > Cztery Kąty >  test hp

ZIMOWA STYLIZACJA Z DIVERSE. KONKURS!

Nie daj się zaskoczyć zimie i już dziś ciepło się ubierz! Wspólnie z naszym Partnerem, właścicielem marki Diverse, zapraszamy do rozgrzewającej zabawy.

Żeby wziąć udział w konkursie musisz odwiedzić strony serwisu diversesystem.com, wybrać nie mniej niż 3 produkty z aktualnej kolekcji i stworzyć z nich zimową stylizację dla siebie.

Gotowy kolaż (jpg o maksymalnej wadze 300 KB) możesz przesłać nam za pomocą aplikacji umieszczonej poniżej. Stawiamy na kreatywność i elastyczne podejście do tematu.

Na Twoje zgłoszenie czekamy od 14 do 27 listopada. Wyniki konkursu podamy na stronach Avanti24 oraz diversesystem.com najpóźniej trzy dni od zakończenia zabawy.

Na najlepszych czekają cenne nagrody!

Autor najciekawszej stylizacji otrzyma nagrodę w postaci karty zakupowej VIP Diverse o wartości 500 zł. Przyznamy też 20 wyróżnień w postaci kart zakupowych o wartości 100 zł.

Przeczytaj regulamin »

Zobacz nagrody


Konkurs Domosfera


* pola, których wypełnienie jest obowiązkowe

Wszystko o urządzaniu wnętrz

Co tydzień bezpłatny newsletter, a w nim:

  • propozycje aranżacji
  • ciekawe porady wnętrzarskie
  • informacje o nowościach na rynku

Przykładowy newsletter

Porady ekspertów

Tytuł

lead