Akcesoria kuchenne: nowoczesny syfon

Lubisz napoje gazowane, a nie chcesz dźwigać ciężkich butelek ze sklepu? Jeśli tak, to urządzenie SodaStream jest właśnie dla Ciebie.
Jak to działa? Napełniamy butelkę zimną wodą z kranu i wkręcamy ją do urządzenia. Naciskamy kilkakrotnie przycisk do gazowania, zgodnie z preferowaną intensywnością nasycenia: raz by uzyskać wodę lekko gazowaną, 2 razy - średnio gazowaną, 3 razy lub więcej - mocno gazowaną. Odkręcamy butelkę i gotowe. Wodę możemy pić samą lub z dodatkiem ulubionego syropu.

Ile kosztuje?

Model SodaStream Crystal dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czerwonej i srebrnej. Cena zestawu 569 zł (urządzenie, szklana karafka o pojemności 0,7 l ze specjalnym korkiem i nabój CO2 do przygotowania 80 l napoju). Pusty nabój na wymianę kosztuje 39,99zł, syropy smakowe po 24,99 zł i 29,99 zł. Z jednej butelki syropu, w zależności od rodzaju i własnych upodobań smakowych, powstaje około 10-12 litrów gazowanego napoju.

Gdzie kupić?

Urządzenie SodaStream, wymienne wkłady (naboje) gazowe oraz syropy smakowe, a także dodatkowe butelki ułatwiające schładzanie i przechowywanie większej liczby gotowych napojów kupimy w popularnych sieciach - Media Markt, Saturnie, Media Expert, Avans, Partner AGD RTV, Selgros, Carrefour oraz electromarket.pl (lista sklepów znajduje się na www.sodastream.pl).

.

Więcej o:
Komentarze (11)
Akcesoria kuchenne: nowoczesny syfon
Zaloguj się
 • tomalamas

  Oceniono 12 razy 12

  Kosmiczna technologia..., skoro i cena kosmiczna?!

 • only.devil

  Oceniono 8 razy 8

  425g CO2 kosztuje 39,90 zł. I jak twierdzi sprzedawca to tylko cena gazu. Hmm,ciekawe. Napełnienie butli 6 kg spożywczym CO2 kosztuje ok 20 zł . Idiotów szukają ? To nie jest jeszcze tak źle.Gorzej,że znajdują !

 • Gość: krzysiek

  Oceniono 11 razy 7

  Mam takie urządzenie. Nabój z CO2 starcza na nasycenia 80l wody (wg strony producenta). Za nabicie 10-12l cena 39,90 PLN za dobicie naboju byłaby kosmiczna kiedy wodę możemy kupić za 1,5 PLN (1,5l). 80l. wody w sklepie przy cenie 1.5 zł to 80 PLN za 80l. Tak więc połowa kwoty jaką uzyskamy dzięki Soda Stream. Samo urządzenie drogie więc pytanie czy się opłaca. No i pytanie jak z jakością naszej wody w kranie.

 • mha1

  Oceniono 4 razy 4

  w moim sklepie półtoralitrowa butelka wody sodowej kosztuje 2,49 (+4 zł kaucji za butelkę). pijam głównie w sezonie letnim. taki sprzęt nigdy by mi się nie zwrócił.

 • pantografka

  Oceniono 4 razy 4

  Na Amazonie można to kupić o połowę taniej. W PL jak zwykle wszystko droższe.

 • andzia1968

  Oceniono 12 razy 4

  czytamy ze zrozumieniem buteleczka syropu wystarczy na zrobienie od 10-12 l napoju ,a z jednego naboju zrobimy od 60 do 80 l wody w zależności od stopnia nasycenia,te model jest jednym z tych wypasionych z ledowymi wskaźnikami i automatycznym gazowaniem są też modele za ok 250 zł w necie a nie w sieciówkach nie targamy butelek i oszczędzamy środowisko przed petami a jeśli chodzi o jakość wody to wystarczy dzbanek z filtrem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX