Meble: polskie wzory skandynawskie

Na polski rynek wnętrzarski wchodzi nowa marka - TomMebel, produkująca meble z litego drewna oraz akcesoria w stylu skandynawskim.


W ofercie znajdziemy m.in.: łóżka, szafy i regały, komody, meble do siedzenia, stoły i biurka, meble dla dzieci oraz meble ogrodowe. To propozycja dla osób szukających ekologicznych, ręcznie wykonanych mebli i akcesoriów, które będą służyły domownikom przez lata. Z uwagi na ręczne wykonanie i indywidualne podejście do każdego zamówienia, na meble trzeba czasami czekać nawet kilka tygodni.Szczególne miejsce w portfolio TomMebel zajmują meble dla dzieci. To na te produkty firma kładzie szczególny nacisk.

Więcej na: www.tommebel.pl

Więcej o:
Komentarze (7)
Meble: polskie wzory skandynawskie
Zaloguj się
 • olgin

  Oceniono 22 razy 16

  artykuł sponsorowany . ani ładne, ani brzydkie wzornictwo tradycyjne bez specjalnego polotu, a "szkolna ławka" powinna być zakazana jako deformująca kręgosłup dziecka. Brak regulacji wysokości, brak oparcia ...masakra

 • joymachine

  Oceniono 15 razy 11

  Szkoda że cena = IKEA x 2, albo i nawet 3. Ale i tak super że ktoś robi takie meble (białe i z litego drewna), bo na wiśniowe pudełka z płyty wiórowej już nie mogę patrzeć...

 • owca888

  Oceniono 13 razy 9

  Bardzo lubię lite drewno, sama pracuję przy dwudziestokilkuletnim stole z grubaśnym blatem, robionym dla Ikei, jeszcze nim ta otworzyła sklepy u nas, kupionym chyba w Emilce. Przetrwa następne 20 lat spokojnie, o ile nie więcej.
  Ale meble "na pokolenia", a więc drogie, dla dzieci? Na 10 lat tylko, bo dzieci mają to do siebie, że rosną?
  Po co ładować w to kasę? Dla mnie snobizm.

 • rowno

  Oceniono 13 razy 9

  Nic ciekawego. Sam materiał, to jeszcze nie wszystko.

 • caterina5

  Oceniono 10 razy 8

  Koszmarnie drogie

 • kerkopithekion

  Oceniono 7 razy 7

  "skandynawskość" wyraża się w tej wszechobecnej bieli...?
  bo chyba jednak nie w designie, te frymuśne wykończenia a la mebelki prababci mają tyle wspólnego z designem skandynawskim co ja z Matką Teresą
  a stylizacje na fotkach są przygnębiająco blade, nie ma na czym oka zaczepić
  biedne dzieci chowane w tak nieinspirującym wnętrzu

 • burina

  0

  "Na polski rynek wnętrzarski wchodzi nowa marka"

  Jak już to 'pojawia się', 'powstaje'. 'Wchodzi na polski rynek', oznacza, że już na jakimś innym istnieje i postanowiono rozszerzyć działalność.

  A co do meritum: firma z takimi ambicjami, a nazwa rozdem z siermieżnych wczesnych lat dziewięćdziesiątych. Co więce, w logo firmy jedna nazwa, w nazwie strony internetowej inna. Sama strona internetowa to kompletny kociokwik ( nieintuicyjne menu, w wielu wypadkach ceny podane w euro, opisy produktów po niemiecku). Do tego nie mam pojęcia, jak sprawić, żeby meble takie jak na stronie pojawiły się u mnie w domu.

  Brawo! Udana akcja promocyjna! Skąd w artykule wzięły się farmazony o 'ekologiczności' tych mebli to już nawet nie próbuję zrozumieć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX