Białe wyposażenie kuchni

Biały kolor w kuchni optycznie powiększa przestrzeń, daje uczucie czystości i świeżości, a dodatkowo stanowiąc eleganckie tło dla innych barw. Nowy okap WK-Neptun 60B, biała płyta gazowa i piekarnik z chowanymi pokrętłami to najnowsza propozycja marki Mastercook dla osób poszukujących zarówno nowoczesnej stylistyki, jak i funkcjonalnych rozwiązań.
Najnowszy okap WK-Neptun 60B, wykonany z białego szkła i stali nierdzewnej, z łatwością poradzi sobie z nieprzyjemnymi zapachami kuchennymi, a jego nowoczesny kształt będzie eleganckim elementem wnętrza. Dzięki czterem zakresom prędkości, dotykowemu panelowi sterowania oraz energooszczędnemu oświetleniu diodowemu LED, z możliwością regulacji kierunku świecenia, można łatwo dostosować go do indywidualnych potrzeb domowników.

Z myślą o amatorach gotowania w świeżych, czystych wnętrzach stworzono białą, szklaną płytę gazową 2CMI-4GLS B. Cztery palniki gazowe o wyjątkowym kształcie zapewniają ekonomiczną eksploatację, natomiast wykorzystanie wysokiej jakości szkła hartowanego gwarantuje nie tylko większą odporność na uszkodzenia, ale także dużą łatwość czyszczenia.

Piekarnik MF-196 AB stanowi harmonijne połączenie białego szkła ze stalą nierdzewną. Model wyposażony został w system Impulse, czyli automatyczne wysuwanie wkładu w momencie otwarcia drzwiczek. Wnętrze urządzenia pokrywa łatwo czyszcząca powłoka Top Slide, która jest zdecydowanie bardziej odporna na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne niż tradycyjne emalie. Sterowany dotykowo programator oraz chowane i podświetlane pokrętła sprawiają, że obsługa piekarnika odbywa się intuicyjnie.

Więcej o: