Nowa seria ceramiki łazienkowej marki Koło - Life!

Life! marki Koło to seria ceramiki i mebli łazienkowych, których dopracowany, współczesny design i innowacyjne rozwiązania, gwarantują satysfakcję na poziomie estetycznym i użytkowym.
Ceramika łazienkowa serii Life! uwodzi prostymi zaokrąglonych krawędziami i wygodnymi, ergonomicznymi rozwiązaniami.

Płaskie dno umywalek, duże lustro wody i szerokie powierzchnie odkładcze decydują o wygodzie codziennego użytkowania. Obok umywalek 40 cm, idealnych do małych wnętrz, w ofercie są modele o szerokościach: 60, 70, 80, 100 i 130 cm. Alternatywy nie kończą się na dużej rozpiętości wymiarów: modele asymetryczne oferują możliwość zamontowania baterii po prawej lub lewej stronie, umywalki 100 i 130 centymetrowe możemy wyposażyć w jedną lub dwie baterie. Możliwość kompletowania umywalek z szafką, półpostumentem lub postawienia na blacie zapewnia znalezienie rozwiązania, które najtrafniej wpisze się w oczekiwania przyszłego użytkownika.

Prostokątną, nowoczesną formę bidetu i miski ustępowej łagodzą zaokrąglone krawędzie. Pełne, zamknięte bryły z krytym systemem mocowania doskonale komponują się z kształtem umywalek. Miska ustępowa Life! dostępna jest także w wersji Rimfree - bez wewnętrznego kołnierza ceramicznego. Jest ona również dostosowana do ekonomicznego spłukiwania 4/2 l, co w połączeniu ze stelażem Koło Technic GT (także w wersji z systemem Smart Fresh) może dać satysfakcję z ochrony środowiska naturalnego. Wolno opadająca deska sedesowa zapewnia komfort użytkowania.

Staranny design i najwyższa jakość użytych materiałów są atutem całej kolekcji. Wykonane z płyty odpornej na wilgoć meble łazienkowe Life! idealnie pasują do elementów ceramiki: zaokrąglona krawędź frontu i korpusu mebli koresponduje z formą umywalek i miski ustępowej. Wygodny chromowany uchwyt, mechanizm soft close, okucia i zawiasy z dożywotnią gwarancją są propozycją dla wymagających. Specjalna mata antypoślizgowa na dnie wszystkich szuflad zapobiega przesuwaniu się kosmetyków i przyborów toaletowych. Wiszące szafki podumywalkowe w kolorach: biały połysk i ciepły szary występują w wersji z jedną lub dwiema szufladami. Wysokie szafki wiszące boczne wyposażono w lustro po wewnętrznej stronie drzwi i cztery regulowane szklane półki. Kolekcję uzupełniają lustra, występujące w pięciu szerokościach, z oświetleniem LED.

Nowoczesna łazienka Life! łączy funkcjonalność z wysmakowanym, współczesnym designem.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykładWięcej o: