Aplikacja Grohe BestMatch pomaga w wyborze i dopasowaniu umywalki do baterii

Kiedy trzeba wybrać umywalkę i baterię do własnej łazienki, możliwości wydają się być niezliczone. Problem zaczyna się wtedy, kiedy do umywalki trzeba dopasować baterię lub wylewkę w taki sposób, aby razem świetnie wyglądały i były funkcjonalne. Dlatego z pomocą przychodzi nowa niezwykle przydatna aplikacja o nazwie Grohe BestMatch.
Aplikacja Grohe BestMatch sprawia, że projektowanie łazienki jest przyjemne jak zabawa. Wystarczy rzucić okiem na najciekawsze zestawienia na stronie internetowej firmy Grohe lub w aplikacji GROHE BestMatch, zapisać je jako swoje ulubione i opublikować na przykład na Facebooku lub Pinterest. Dzięki temu będziemy mogli omówić później nasz projekt z przyjaciółmi.

Wystarczy kilka kliknięć, żeby znaleźć idealny zestaw do swojej łazienki

Oto jak działa Grohe BestMatch: użytkownik wybiera najpierw baterię lub umywalkę. Wyszukiwanie pozwalają zawężać stopniowo filtry określające styl, design, montaż i typ zestawu. Asortyment produktów jest szeroki: od umywalek standardowych po zabudowane, od umywalek nablatowych po podblatowe, od baterii o różnej wysokości przez wolno stojące i jednouchwytowe baterie mieszające po wylewki ścienne. Łatwa nawigacja, liczne narzędzia pomocnicze oraz rysunki objaśniające pozwalają szybko zorientować się w ofercie produktowej. Wyniki wyszukiwania można zawęzić poprzez określenie takich parametrów, jak: zakres cenowy, marka, linia produktowa, wzór i styl. Dzięki temu użytkownik otrzymuje tylko najlepsze warianty. Wynik? Koniec z denerwującym rozpryskiwaniem się wody, wygoda użytkowania oraz przyciągający uwagę wygląd. Za sprawą realistycznej wizualizacji produktów, każdy może samodzielnie ocenić dany zestaw bez specjalnego wytężania wyobraźni. W bardzo prosty sposób można też sprawdzać i oznaczać zestawy, których nie można zobaczyć w salonach wystawowych, co zdecydowanie pomaga w znalezieniu idealnego rozwiązania do swojej łazienki.

Krótko o zaletach aplikacji Grohe BestMatch

Funkcje:

- Ułatwiona nawigacja po obszernym asortymencie produktów.

- Możliwość szybkiego i łatwego podglądu różnych zestawień w konfiguratorze internetowym.

- Pomoc w podejmowaniu decyzji.

- Prezentowanie tylko tych zestawów umywalek z bateriami, które zostały zbadane pod względem wizualnym i funkcjonalnym.

Rezultaty:

- Włączenie baterii bez rozpryskiwania wody

- Mycie rąk bez rozpryskiwania się wody.

- Wygodne korzystanie z zestawu umywalkowego dzięki odpowiednio dużej przestrzeni pomiędzy baterią a umywalką.

- Atrakcyjny styl i wzór zestawów, które otrzymały wcześniejszą akceptację specjalisty w dziedzinie designu.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykładWięcej o: