Zmywarka Water Wall: skuteczne zmywanie nawet w narożnikach

W nowej zmywarce marki Samsung wykorzystano innowacyjną metodę zmywania. Zamiast zwykłego prysznica na naczynia spada ściana wody, która dociera nawet w narożniki urządzenia.
Dostępne na rynku zmywarki wykorzystują technologię, która nie zawsze gwarantuje idealną czystość naczyń. Usuwanie zabrudzeń w zmywarce odbywa się poprzez natryskiwanie pod ciśnieniem wody o różnej temperaturze na umieszczone w niej naczynia. Ten cykl powtarzany jest kilkukrotnie. Podczas zmywania woda jest rozprowadzana za pomocą dwóch obracających się"śmigieł", co powoduje, że naczynia znajdujące się w narożnikach zmywarki mogą zostać umyte niedokładnie.

Ściana wody w zmywarce Water Wall

Opracowana przez firmę Samsung pionierska metoda zmywania opiera się na wykorzystaniu tzw. ściany wody. W zmywarce Samsung WaterWall tradycyjne, dolne śmigło zastąpione zostało mechanizmem poruszającym się w linii prostej po dnie zmywarki. W poziomą, ruchomą belkę uderzają strumienie wody pod dużym ciśnieniem tworząc ścianę wody. To przełomowe rozwiązanie zapewnia stałe, wysokie ciśnienie wody w ciągu całego procesu zmywania. System wytwarza silną ścianę wody od krawędzi do krawędzi zmywarki, dokładnie myjąc wszystkie naczynia. Jest to pierwsza i jedyna taka technologia, która umożliwia perfekcyjne dotarcie wody do każdego zakamarka urządzenia sprawiając, że naczynia są idealnie czyste i lśniące.

Zalety zmywarki Samsung

Dwie strefy. Ciekawym i rewolucyjnym rozwiązaniem, które znajdziemy tylko w zmywarce Samsung WaterWall jest także możliwości podzielenia dolnego kosza na dwie strefy zmywania, które różnią się intensywnością ściany wody. Jednocześnie więc można myć zarówno mocno zabrudzone garnki, jak i delikatne szklanki. Energooszczędność urządzenia gwarantuje klasa A++.

Komfort użytkowania Zmywarka zapewnia także wysoki komfort użytkowania. Noże i widelce układamy do zmywania na wygodnej, elastycznej tacy FlexTrey, a po zmywaniu chwytamy za jej brzegi i wyjmujemy ze zmywarki.

Speed Booster i 1/2 załadunku. Dwie przydatne funkcje: Speed Booster, umożliwiająca skrócenie czasu zmywania nawet o 30 proc. oraz funkcja połowy załadunku, gdy chcemy umyć naczynia zajmujące tylko część objętości zmywarki.

Wyjątkowy design. Eleganckie, minimalistyczne wykończenie pasuje do nowoczesnych kuchni. Wyświetlacz Star Display znajdujący się na drzwiach wskazuje postęp zmywania, a po zakończeniu pracy staje się praktycznie niewidoczny. Dzięki specjalnej powierzchni urządzenia, nie musimy się także obawiać nieestetycznych odcisków palców i zabrudzeń.

Sugerowana cena detaliczna zmywarki to 5799 zł

Zobacz test - zmywarka kontra zmywanie ręczneZapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykładWięcej o: