Grzejniki do salonu, łazienki i holu

Firma Enix przedstawia najnowszą kolekcję grzejników do różnych wnętrz - z linii nowoczesnej i klasycznej.
Każde wnętrze, to nowoczesne jak i klasyczne, wymaga właściwej aranżacji, doboru mebli, kolorystyki ścian, a także szeregu funkcjonalnych dodatków. Istotnym elementem wystroju pomieszczeń są niezbędne w domu grzejniki. Urządzenia te spełniają wielorakie funkcje: ogrzewają, ozdabiają, a w łazienkach mogą być także suszarką na ręczniki i pranie.

Firma Enix proponuje dwie linie grzejników - nowoczesną i klasyczną. Obie kolekcje to urządzenia do salonu, holu i łazienki. Grzejniki każdej linii wyróżnia ten sam motyw wzorniczy, który w subtelny sposób podkreśla jednolity charakter wnętrz.

Linię nowoczesną charakteryzują geometryczne kształty krawędzi poszczególnych urządzeń. Grzejniki pasują do prostych, minimalistycznych pomieszczeń. Kolekcję tworzą luksusowe grzejniki do salonu Sorento, holu - Santos i Libra do łazienki.

Do linii klasycznej, o łagodnie zaokrąglonych kształtach krawędzi, należą eleganckie grzejniki do salonu - Madera, holu - Memfis i łazienki - Elite.

Warto dodać, iż grzejniki posiadają 10-letnią gwarancję użytkowania. Wszystkie odznaczają się dużą estetyką wykończenia. Są dokładnie szlifowane, polerowane i lakierowane, a ich powierzchnia pokrywana zostaje przy użyciu metody malowania kataforycznego, które zabezpiecza przed korozją i uszkodzeniem mechanicznym oraz jest przyjazne dla środowiska. Grzejniki występują w kolorach standardowych. Firma dysponuje dodatkowo bogatą paletą barw, z której klient może wybrać kolor dla swojego urządzenia.

Więcej o: