Sposoby na niepowtarzalny salon

Salon to w wielu domach centrum życia rodzinnego i towarzyskiego. Zadbajmy więc, by był nie tylko wygodny, ale i efektowny. Ściany salonu są tym elementem aranżacji, który może nadać wnętrzom niepowtarzalnego charakteru.

Ściany w naszych salonach zazwyczaj pokrywa farba, biała bądź kolorowa, lub tapeta. Jednak możliwości jest znacznie więcej. Efektowne ściany to prosty i stosunkowo tani sposób na wykreowanie niepowtarzalnej aranżacji. Drogie meble nie będą już konieczne żeby się wyróżnić. Prezentujemy pomysły na oryginalne ściany w salonie.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Więcej o:
Komentarze (2)
Sposoby na niepowtarzalny salon
Zaloguj się
  • azalka12

    Oceniono 15 razy 15

    Kolejny nieprzygotowany totalnie artykul-'zapchaj dziura'. Brak informacji, nieudolne stosowanie 'Copy-Paste'. Na zdjeciu 6 jest OSET, nie roza!

  • Oceniono 17 razy -17

    cegła jets bardzo dobrym rozwiązaniem, przypomina mi to angielskie lofty do tego ciemna drewniana podłoga wygląda idealnie, nadaje wspaniałego klimatuu. Moim zdaniem bardzo dobrej jakości s podłogi w baltic wood, sama teraz u nich zamawiałam, a moja siostra ma już 3 lata podłogę od nich w salonie i super się sprawuje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX