Polski projekt: 好imisie

騜ko nie s逝篡 tylko do spania. Z takie za這瞠nia wyszli projektanci polskiej marki 好imisie, kt鏎zy stworzyli wyj徠kow kolekcj 堯瞠k dopasowanych do osobowo軼i w豉軼iciela. W ofercie znajdziemy 堯磬a dla PRACUSIA, xSUCHA, TELEWIDZA i PRYMUSA. Meble zrobione s z elastycznej i wytrzyma貫j sklejki.

Śnimisie to marka założona przez architektów z pracowni 81.WAW.PL, którzy inspirując się starymi meblami składanymi bez użycia gwoździ stworzyli własną kolekcję łóżek. Wykonane z naturalnej sklejki z brzozy, olchy bądź sosny meble są wytrzymałe i służyć będą przez długie lata. Sklejka to alternatywa do popularnej płyty mdf, a jej zaletą jest duża elastyczność, dzięki czemu można ją dowolnie modelować.

W kolekcji Śnimisie znajdują się cztery łóżka wraz z dodatkami dopasowane do charakteru właściciela. Każdy model został zaprojektowany tak, aby nazwa idealnie oddawała jego szczególne cechy i funkcje, jakie ma spełniać.

śnimisie, łóżko, polski projektfot. śnimisie.pl

PRYMUS posiada wezgłowie, które jest na tyle szerokie, aby można było na nim ustawić książki, a specjalne ruchome podpórki utrzymują książki w pionie. Z kolei TELEWIDZ ma wysoki i wygodny zagłówek, aby bez problemu można było się na nim oprzeć i oglądać telewizję w pozycji siedzącej. Łóżko PRACUŚ posiada szafkę nocną, która służy w dwojaki sposób. Może być typową szafką albo możemy postawić ją na łóżku i rozpocząć pracę, ponieważ jej mały blat staje się minibiurkiem. Dwie funkcje posiada także szafka nocna dedykowana do łóżka ŁASUCH, która może być typowym stolikiem przy łóżku, ale może stać się także stolikiem śniadaniowym.

Łóżka Śnimisie moża kupić w sklepie internetowym snimisie.pl, gdzie znajdziemy także tańsze surowe wersje mebli, które można pokryć dowolnym kolorem i dopasować do swoich potrzeb. Jedną z najważniejszych zalet mebli z serii "Śnimisie" jest ich nieskomplikowany montaż. Dzięki zastosowaniu specjalnej konstrukcji trwa on zaledwie kilka minut i nie potrzebujemy do niego żadnego śrubokręta. Dzięki metodzie na tak zwany wcisk nie trzeba używać ani wkrętów, ani kleju. Wystarczy poszczególne elementy wcisnąć w odpowiednie miejsce, aby złożyć każde łóżko z tej serii.


ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Wi璚ej o: