Baterie umywalkowe ścienne - atrakcyjny design i funkcjonalność

Chociaż baterie umywalkowe stojące cieszą się ogromną popularnością wśród kupujących, jednak w wielu dostępnych na rynku kolekcjach armatury łazienkowej możemy znaleźć również praktyczne modele ścienne.

Baterie umywalkowe "7;cienne są idealne jako armatura montowana przy większych umywalkach. Ich odpowiednio długa, obrotowa wylewka umożliwia komfortowe mycie.

W nowoczesne aranżacje wpisują się doskonale baterie jednouchwytowe, o minimalistycznej formie, z prostą lub delikatnie zaokrągloną linią wylewki i uchwytu. Łazienki klasyczne, w których znajdziemy sprzęty i elementy o ładnych, finezyjnych kształtach będą odpowiednim miejscem dla baterii dwuuchwytowych. Ozdobne, pięknie wykończone uchwyty i komponujące się z nimi wylewki tworzą dekoracyjne zestawy do tak urządzonych wnętrz.

Baterie umywalkowe ścienne mogą być również interesującym rozwiązaniem do łazienek w obiektach użyteczności publicznej, z których korzysta duża liczba osób. Pomieszczenia te wymagają specjalnej armatury, nie tylko praktycznej i trwałej, ale także takiej, która zapewni znaczne oszczędności wody i energii. Bezdotykowe, o znakomitych parametrach funkcjonalnych i nowoczesnym designie, sprawdzą się doskonale w hotelach, centrach handlowych, szkołach, urzędach czy szpitalach.

Przegląd wybranych baterii umywalkowych ściennych marki Ferro

Bateria umywalkowa ścienna Metalia 56

metalia

Wyposażona w regulator ceramiczny i obrotową wylewkę. Pokryta ładną chromowaną powłoką. Gwarancja: 7 lat.

Bateria umywalkowa / zlewozmywakowa ścienna Metalia 57

Bateria umywalkowa _zlewozmywakowa +Tcienna Metalia 57.jpg


Posiada regulator ceramiczny i obrotową wylewkę. Chromowana powłoka podkreśla delikatnie zaobloną formę. Bateria przeznaczona do łazienek i kuchni. Gwarancja: 7 lat

Bateria umywalkowa ścienna Ancona

Ancona bateria umywalkowa +Tcienna BAN3.jpg

Wyposażona w charakterystyczną prostą, obrotową wylewkę o długim zasięgu oraz regulator ceramiczny. Pokryta chromem.

Bateria umywalkowa ścienna Algeo

Bateria umywalkowa +Tcienna Algeo.jpg


Bateria o pełnej finezji, ale prostej formie z interesującym motywem klepsydry zastosowanym w korpusie oraz rączce uchwytu o idealnie płaskiej powierzchni.  Jako element maskujący użyta została rozeta walcowata, która doskonale ukrywa części montażowe. Wyposażona w regulator ceramiczny i obrotową wylewkę, pokryta elegancką chromowaną powłoką.

Bateria umywalkowa / zlewozmywakowa ścienna Titania Iris

Bateria umywalkowa zlewozmywakowa ścienna Titania Iris

Bateria umywalkowa zlewozmywakowa ścienna Titania IrisBaterie znajdują zastosowanie zarówno w łazienkach jak i w kuchniach. Posiadają regulatory ceramiczne i obrotowe wylewki - w wersji prostej i delikatnie wygiętej ku górze. Pokryte dekoracyjną chromowaną powłoką. Gwarancja: 5 lat.

Bateria umywalkowa ścienna Retro

Bateria umywalkowa ścienna RetroDoskonała bateria do ładnych, klasycznych wnętrz.  Dwuuchwytowa, wyposażona w głowice suwakowe i obrotową wylewkę. Pokryta dekoracyjną chromowaną powłoką.

Bateria umywalkowa ścienna Retro New

Bateria umywalkowa ścienna Retro New


Elegancka, dwuuchwytowa bateria. Może być piękną ozdobą łazienek w stylu retro. Posiada głowice ceramiczne i obrotową wylewkę. Pokryta chromem.

Bora Sensor Power-Safe Pre-Mixed bezdotykowa bateria umywalkowa ścienna z mieszaczem zewnętrznym. Bora Sensor Power-Safe bezdotykowa bateria umywalkowa ścienna do wody zimnej lub zmieszanej.

Bora Sensor Power-Safe bezdotykowa bateria umywalkowa ścienna do wody zimnej lub zmieszanej


Baterie bezdotykowe o nowoczesnej linii wzorniczej, przeznaczone do zastosowania w miejscach, do których woda dostarczana jest do urządzenia w postaci wstępnie zmieszanej oraz tam, gdzie do baterii doprowadzona jest woda ciepła i zimna /Bora Sensor, wyposażona w mechaniczny mieszacz zewnętrzny MM10/. W linii Bora Sensor oprócz baterii znajduje się również bezdotykowy, ścienny dozownik na mydło.

Więcej o: