A-TAK Design

W tym miejscu dobry design atakuje z każdej strony

 

 

W ramach organizowanych w ostatnich dniach spotkań z designem w Łodzi zaprezentowała się łódzka firma, która kocha dobry design.A-TAK DESIGN zajmuje się sprzedażą na terenie całej Polski mebli, oświetlenia oraz elementów wyposażenia wnętrz dla domów, biur oraz miejsc użyteczności publicznej. Ofertę łączy fakt, iż wszystkie przedmioty zostały zaprojektowane przez światowej sławy projektantów i architektów. Często są to projekty, które powstały w połowie ubiegłego stulecia, a do dziś dnia zachwycają swoją formą oraz funkcją. A-TAK DESIGN to także współczesne projekty.


Sklep to kilka przestronnie zaaranżowanych sal, w których zaprezentowano ofertę firmy. W kolejnych pomieszczeniach znajdziemy meble, oświetlenie, takie akcesoria jak zegary, wieszaki, miniatury designerskich mebli, słowem wszystko, co może stanowić elementy aranżacji naszych domów.

 

 

 

Fot. babeczkaaW sklepie można dziś znaleźć projekty wielkich mistrzów designu, m.in. Charlesa & Ray Eamsów, Georga Nelsona, Vernera Pantona, Franka Gehrego, Rona Arada, Arne Jacobsena, Philippa Starcka, i wielu wielu innych. W ofercie znajdziemy produkty takich firm jak Vitra, USM, Kartell, Magis, Belux, Verpan, Fritz Hansen, Artecnica, Light Years, Adelta.

 

 

 Fot. babeczkaa

 

 

Firma A-TAK DESIGN jest także organizatorem wielu wystaw o designie, w dużej części wystaw edukacyjnych. Temat designu jest bowiem ciekawy i szeroki, a potrzeba opowiadania o nim i pokazywania bardzo ważna. Także showroom A-TAK DESIGN jest swego rodzaju wystawą, wciąż zmieniającą swoje oblicze. Można zobaczyć, usiąść i posłuchać o pierwszych krzesłach z tworzywa, krzesłach z tektury, czy możliwości ich wykorzystania w dekoracji wnętrz. A-TAK DESIGN stara się, aby ekspozycja zmieniała się i rozwijała.

 

 

Fot. Dominika Wilżak

 

Kolejnymi atutami sklepu jest jego lokalizacja i bardzo kompetentny personel. Jest to ważne nie tylko dla pasjonatów designu. Dzięki informacjom, które w ciekawy sposób przekazuje personel, osoby, które dopiero zainteresowały się designem i chciałyby stać się posiadaczami tych wyjątkowych przedmiotów, mogą dokonać właściwego wyboru. Sklep jest zlokalizowany w Łodzi, w centrum miasta, przy ulicy Kopernika 1/3. Istnieje też możliwość zakupów on-line.

A-TAK DESIGN to kolejne miejsce, dzięki któremu możemy otaczać się pięknymi przedmiotami. Jest dowodem na to, że design jest nam coraz bliższy i znajduje nowych zwolenników.


babeczkaa

 


 

Zobacz także:

Prowokacyjne meble

Kolorowy zawrót głowy

Designerska majówka

 

Więcej o: