Prezentacje: kawalerka z antresolą [WIDEO]

red.
23.09.2014 08:00
Pani Ewie zależało na stworzeniu w 29-metrowej kawalerce wygodnej przestrzeni, i to małym kosztem. Udało się! W niebanalnie urządzonym wnętrzu nocne życie przeniosło się na wyższy poziom, a na dole pozostała otwarta przestrzeń dzienna.

Zobacz więcej zdjęć>>
Więcej o:
Komentarze (5)
Zaloguj się
 • boo-boo

  Oceniono 12 razy 8

  Tak, tak - super pomysł do wykorzystania w kawalerce w bloku gdzie wysokość mieszkania w porywach ma 2,40 m.

 • culebre

  Oceniono 10 razy 6

  Wyjątkowo odpychające mieszkanie. Drzwi do nikąd, teraz tak strasznie hipsterski, przyprawiają tylko i wyłącznie o depresję. No i mamy wszystko co "modne", czyli koszmarnie oklepane. Biel farby olejnej, czerń farby do tablic i te odrażające płyty paździerzowe jako meble i element konstrukcji. Wielkie, duże NIE i ZGIŃ, PRZEPADNIJ dla tego typu pomysłów. Obecnie mamy istny wysyp projektantów wnętrza-samouków i od każdego dostajemy identyczne ww. pomysły. To, co pani zaprezentowała na filmiku automatycznie ją dyskwalifikuję - jest wtórne, sztampowe i ustępuje pod względem oryginalności i nowatorstwa najtańszym meblom Bodzio.

 • returnofstinki

  Oceniono 9 razy 5

  brac kredyty i kupowac ! 29m kw ahahahaha

 • kiciah

  Oceniono 2 razy 2

  Jeśli zajmuje się Pani projektowaniem, to proszę poczytać o formaldehydzie. Trochę go dużo, a zwłaszcza w sypialni. Emitują to świństwo przepiękne płyty, użyte do budowy.

 • ceramika_design

  Oceniono 13 razy 1

  To się nazywa funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni ;) No i bardzo fajny stolik kawowy ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX