Tania metamorfoza łazienki

Elżbieta Błasikiewicz Projekt i wykonanie: Agnieszka Żelazko
05.04.2013 08:43 , aktualizacja 05.04.2013 13:55
Trudno uwierzyć, że drobny retusz może całkowicie zmienić wygląd zniszczonej łazienki. A jednak naszej stylistce się udało, i?to małym kosztem.
<BR />PRZED ZMIANĄ. Łazienka z lat 80. XX wieku była zniszczona i niemodna. Cóż, urządzono ją w czasach, gdy materiały się zdobywało, a nie z rozmysłem kupowało.

Elżbieta Błasikiewicz Projekt i wykonanie: Agnieszka Żelazko

Trudno uwierzyć, że drobny retusz może całkowicie zmienić wygląd zniszczonej łazienki. A jednak naszej stylistce się udało, i?to małym kosztem.
PRZED ZMIANĄ. Łazienka z lat 80. XX wieku była zniszczona i niemodna. Cóż, urządzono ją w czasach, gdy materiały się zdobywało, a nie z rozmysłem kupowało.
 • Trudno uwierzyć, że drobny retusz może całkowicie zmienić wygląd zniszczonej łazienki. A jednak naszej stylistce się udało, i?to małym kosztem.
<BR />PRZED ZMIANĄ. Łazienka z lat 80. XX wieku była zniszczona i niemodna. Cóż, urządzono ją w czasach, gdy materiały się zdobywało, a nie z rozmysłem kupowało. - miniatura
 • PO ZMIANIE. Ponieważ budżet nie przekraczał 1200 zł, na zmianę większości urządzeń nie można było sobie pozwolić. Nowa jest tylko umywalka, która zastąpiła starą, popękaną. Drewniana szafka pod nią oraz półka u góry zapewniają miejsce na kosmetyki i?łazienkowe akcesoria. Aby obniżyć koszty modernizacji, mebelki te zrobiła własnoręcznie stylistka. Użyła sosnowych desek pomalowanych białą bejcą. - miniatura
 • PO ZMIANIE. Na korzystny wygląd wnętrza duży wpływ wywarła nowa kolorystyka i konsekwentnie dobrane dodatki. Ściany pomalowano farbą odporną na wilgoć; 
biało-niebieskie pasy nadały łazience marynistyczny charakter. Styl ten wzmocniła wykładzina elastyczna na podłodze, imitująca deski wybielone przez morską wodę. Reszty dopełniły dodatki, m.in. lustro oprawione w koło sterowe z dawnej łodzi. - miniatura
 • PO ZMIANIE. Regalik (także dzieło stylistki) wypełnił puste miejsce za pralką. Ścianę dekorują obrazki z kawałków tkanin oprawionych w proste ramki. - miniatura
Komentarze (15)
Zaloguj się
 • Gość: Monika

  Oceniono 34 razy 22

  Kolosalna zmiana - gratuluję bardzo ładnej łazienki. Podoba mi się to,że jest w morskim stylu,wygląda czysto i schludnie a lustro w kształcie koła - strzał w 10 !

 • Gość: gość2

  Oceniono 8 razy 8

  nie róbcie z ludzi idiotów - to lustro jest fotomontażem! widać po cieniach, perspektywie

 • traveller59

  Oceniono 28 razy 6

  jak na fachowy tekst mało fachowe porady .
  - co z izolacją przeciw wodną posadzki i ścian?
  - co z tym fantazyjnym podejściem wody pod umywalką?
  - co z tymi fantazyjnie ułożonymi kafelkami i otworem rewizyjnym w ścianie ?
  Jeśli ułożono wykładzinę na posadzce to należało wywinąć ją na ściany tak aby utworzyć wodoszczelną posadzkę
  1200 pln można między bajki włożyć chyba ,że ktoś nie liczy własnej roboty jako kosztu i wykonuje wszystko sam . Nie polecam jednak bo każda skucha będzie b.kosztowna .
  A może chodziło wyłącznie o przypudrowanie stanu istniejącego. Jeśli tak to szkoda tych 1200 pln bo puder szybko się zmyje . Jednym słowem amatorszczyzna .

 • Gość: Rossellinique

  Oceniono 20 razy 6

  Super że pozostawiono te piękne płytki, szkoda byłoby je usuwać, no i niezłe zaskoczenie, tak niewiele zrobiona a tak kolosalna różnica..

 • 3alfa.alfa

  Oceniono 3 razy 3

  Ciekawa jestem jak wyszła metamorfoza sąsiadującego z łazienką WC-tu????

 • Gość: Magda

  Oceniono 13 razy 1

  Wszystko byłoby śliczne, gdyby nie te zwisające pod umywalką i w dolnej części regału SZMATY. W regale ta ohydna SZMATA jest całkowicie zbędna, a pod umywalką mogła zostać zastąpiona normalnymi drzwiczkami i byłoby naprawdę ładnie.

 • rabbinhood

  Oceniono 10 razy 0

  Dzieci dzieciom. Intryguje mnie podłoga, jeśli to wykładzina podłogowa, to ewentualna wilgoć spowoduje pod nią grzyba, a para na płytkach potrafi się skraplać i sciekać pod wykładzinę. Jeśli podłoga to panele to spuchną, lub będą się unosić, jeśli to egzotyczne drewno to koszt drewna przekroczy koszt remontu. Jeśli jednak są to płytki drewnopodobne- czego nie widać na obrazku - to OK.Proponuję bardziej klasyczne skromne i sensowne rozwiązania. Sama przeróbka łazienki mogłaby być lepsza, ale ujdzie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX