Gadżety do ogrodu - część II

Gadżety do ogrodu są coraz bardziej zaskakujące. Ozdabiają, ułatwiają codzienne obowiązki, przypominają i po prostu sprawiają przyjemność. Zobacz czy zaskoczy Cię pomysłowość ich twórców.
stolik składany do ogrodu stolik składany do ogrodu Fot. www.hammacher.com

Przenośny stolik piknikowy

Przenośny stolik piknikowy, który rozkłada się w parę chwil, nie potrzeba żadnych narzędzi. Zmieści się przy nim czworo dorosłych osób. Transport złożonego stolika ułatwia dołączona torba. W stoliku, dla większej wygody, umieszczone są specjalne miejsca na kubki, a w każdym rogu znajduje się podtrzymująca taśma (by wiatr nie zwiał serwetek i sztućców). Praktyczny i przydatny dla wszystkich, którzy cenią sobie posiłki na łonie natury. Cena: 199,95 dolarów, do kupienia w sklepie internetowym hammacher.com.

pływająca sofa pływająca sofa Fot. www.hammacher.com

Pływająca sofa

Pływająca, trzyosobowa sofa - coś dla najbardziej wymagających urlopowiczów. W komplecie znajdują się także trzy nadmuchiwane poduszki, a oparcie sofy pozwala na przyjęcie komfortowej pozycji półleżącej. Wykonana jest z wytrzymałego PCV, odpornego na przekłucia i promienie UV. Do sofy dodawana jest pompka na baterię, która napompuje siedzisko w parę minut. Cena: 189,95 dolarów na hammacher.com.

światło w ogrodzie światło w ogrodzie Fot. www.hammacher.com

Drzewo z lampkami

Nietypowe drzewo, które wieczorem pięknie rozbłyśnie na pomarańczowo 250 żarówkami LED w kształcie kwiatków. Żarówki, jak zapewnia producent, mogą świecić do 25 000 godzin. Gałęzie i pień wykonane są z wodoodpornego metalu. Dodatkowo gałęzie można wyginać w dowolny sposób, by przypominały naturalne drzewo. Koszt: 249,95 dolarów, do nabycia w sklepie internetowym hammacher.com.

gadżety do ogrodu

Fot. www.hammacher.com

gadżety do ogrodu gadżety do ogrodu Fot. www.hammacher.com

Miska dla zwierząt do ogrodu

Fontanna dla zwierząt, którą można śmiało umieścić w ogrodzie, gdyż wykonana jest ze stabilnej ceramiki - potrącona nie wywali się i nie rozleje wody. W środku znajduje się pompka, która powoduje przemieszczanie się wody. Co najważniejsze, taki pluskający gadżet intryguje zwierzęta i częściej zaglądają do oryginalnej miski, by się napić, co ważne w upały. Koszt: 80 dolarów na hammacher.com.

gadżety do ogrodu gadżety do ogrodu Fot. www.firebox.com

Gadżet ogrodowy dla zapominalskich

Lubisz swoje rośliny jednak często zapominasz o najważniejszym - ich podlaniu? Jest urządzenie, które Ci pomoże - wystarczy włożyć je do ziemi w doniczce, a ono wyczuje, kiedy roślina będzie spragniona. Sygnał ostrzegawczy to miganie żarówki LED. Jednym czujnikiem można sprawdzić kilka roślin w domu - wystarczy je każdorazowo wyczyścić. Urządzenie wskazuje pięć poziomów "suchości". Koszt: 11 dolarów na firebox.com.

gadżety do ogrodu gadżety do ogrodu Fot. www.chiasso.com

Grill i doniczka w jednym

Gadżet ogrodowy dwa w jednym, szczególnie przydatny dla mieszkańców bloku, którzy do dyspozycji mają tylko balkon. Grill i doniczka w jednym. Po sezonie grillowym stalowe palenisko można zdjąć, a w ceramicznej podstawie hodować np. zioła. Cena: 124 dolary, do kupienia w na stronie chiasso.com.

gadżety do ogrodu gadżety do ogrodu Fot. www.bazarek.pl

Oryginalne oświetlenie

Słoik, który umożliwia przechowywanie... światła! Wystarczy postawić go na parapecie lub na tarasie, będzie wówczas absorbował światło słoneczne za dnia, a po zapadnięciu zmroku włączy się automatycznie i rozświetli ogród pięknym światłem. W słoiku zamontowano panele słoneczne, które ładują akumulatorki. Wymiary: 16 x 10 x 10 cm. Koszt: 87,71 zł. Do kupienia w sklepie internetowym bazarek.pl.

gadżety do ogrodu gadżety do ogrodu Fot. www.amazon.com

Przenośny grill

Przenośny grill, który możesz zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Można go przewiesić przez ramię jak torbę, a do tego jest bardzo stylowy. Cena: 150 dolarów, do kupienia na amazon.com.

grill

Fot. www.amazon.com

gadżety do ogrodu gadżety do ogrodu Fot. www.hammacher.com

Wodna miotła

Wodna miotła to urządzenie, które pod dużym ciśnieniem wyczyści podjazdy, powierzchnie tarasu i wiele innych. Zastąpi wąż ogrodowy i skróci czas czynności porządkowych. Posiada siedem końcówek wylotowych, z których tryska woda. Zużywa 1/10 wody, którą wykorzystalibyśmy przy użyciu tradycyjnego węża ogrodowego, do którego urządzenie jest podłączane. Koszt: 229,95 dolarów na hammacher.com.

karmnik dla ptaków karmnik dla ptaków Fot. www.all4home.pl

Karmnik dla ptaków

Karmnik i poidełko dla ptaków niemieckiej marki Blomus. Latem służy jako poidełko, zimą jako karmnik. Wykonany jest z odpornej na działanie warunków atmosferycznych stali szlachetnej. Ma nowoczesny design, który spodoba się wielbicielom nowatorskich rozwiązań. Wysokość: 122 cm poidełko, 131 cm karmnik. Cena: 479 zł, do kupienia na all4home.pl.

karmnik dla ptaków

Fot. www.all4home.pl

gadżety do ogrodu gadżety do ogrodu Fot. www.solarlighting-s.com

Oświetlenie ogrodowe - świecąca trawa

Świecące źdźbła trawy, których wnętrze wypełniają diody LED. Zwrócą na siebie uwagę, gdy zapadnie zmrok. W zestawie znajdują się trzy kępki świecącej trawy wraz ze słonecznym panelem, który dostarcza energii na noc. Koszt: 15 dolarów na amazon.com.

gadżety do ogrodu

Fot. www.amazon.com

gadżety do ogrodu gadżety do ogrodu Fot. www.thepresentfinder.co.uk

Ogrodowe latarenki

Lampiony ogrodowe z wytłoczonymi wzorami, ognioodporne. Można jest ustawić wzdłuż ścieżki lub przy wejściu do domu. W zestawie znajduje się sześć świeczek, które można wymieniać. Wysokość: 20 cm. Koszt jednej sztuki: 7 dolarów na thepresentfinder.co.uk.

gadżety ogrodowe gadżety ogrodowe Fot. www.thepresentfinder.co.uk

Pies w ogrodzie

Zdarza się, że właściciele psów nie pilnują swoich pupili i pozwalają im korzystać ze wszelkich trawników, nawet tych prywatnych... Jeśli nie życzysz sobie przykrych niespodzianek, prosty, ale wymowny znak z psem, który załatwia swoje potrzeby, możesz wbić w ziemię. Póki co zakaz dostępny jest tylko w angielskiej wersji językowej, ale fakt ten nie powinien zaburzyć treści przekazu. Cena: 10 dolarów, do kupienia w sklepie internetowym thepresentfinder.co.uk.

gadżety do ogrodu gadżety do ogrodu Fot. www.thepresentfinder.co.uk

Dzieci w ogrodzie

Nadmuchiwana, podwójna zjeżdżalnia ogrodowa, która ucieszy najmłodszych. Pozwoli się ścigać i wzbudzi emocje. Zabawkę podłączamy do tradycyjnego węza ogrodowego. W komplecie zawarte są łatki do naprawy ewentualnych przekłuć, dwie poduszki do ślizgania oraz mocowania, by przytwierdzić zjeżdżalnię do podłoża. Długość: 4,8 m, cena: 30 dolarów na thepresentfinder.co.uk.

Więcej o: