Prezenty dla małych ogrodników na Mikołajki

Współczesne zabawki uczą i bawią, a do tego rozwijają wyobraźnię i kreatywne myślenie. Przedstawiamy niezwykłe prezenty dla najmłodszych miłośników przyrody.
Kosz owoców zabawek z Ikea Kosz owoców zabawek z Ikea www.ikea.pl

Warzywa i owoce z Ikea. Prezenty na Mikołajki

Kosze pełne warzyw i owoców zachęcają do zabawy w sklep, uprawę ogrodu i do gotowania. Zestaw czternastu pluszaków do kupienia w sklepach Ikei za 19.90 zł. Są one miękkie, można je prać w pralce i przeznaczone są dla dzieci powyżej trzeciego roku życia

Książeczka Książeczka "Marchewka z groszkiem", autorką tekstu i ilustracji jest Aleksandra Woldańska-Płocińska. www.czerwonykonik.pl

Marchewka z groszkiem. Prezenty na Mikołajki

"Marchewka z groszkiem" to błyskotliwie napisana, pełna absurdalnego humoru, zaskakująca opowieść o spotkaniu polskich i importowanych warzyw. Książeczkę napisała i zilustrowała Aleksandra Woldańska-Płocińska. Tę i inne pozycje dla najmłodszych można kupić bezpośrednio na stronie wydawnictwa www.czerwonykonik.pl. Promocyjna cena "Marchewki z groszkiem" to 25 zł.

4M Recykling, Suszone Kwiaty 4M Recykling, Suszone Kwiaty fot.: www.4m-ind.com

Recykling. Prezenty na Mikołajki

Zabawki kreatywne "Green Creativity" uczą jak dbać o środowisko naturalne, efektywnie wykorzystywać jego zasoby, do tego pobudzają wyobraźnię dziecka i zachęcają do eksperymentowania.

Zestaw powyżej to inspirujący przybornik pozwalający wykonać ekologiczne projekty, z wykorzystaniem zasuszonych kwiatów i liści. Komplet zawiera potrzebne akcesoria do zrobienia pudełek, zakładek do książek i kartek okolicznościowych. Poniżej zestaw do samodzielnego wykonania artystycznego papieru czerpanego z makulatury. Oba produkty znajdziecie na stronie www.kreatywnedziecko.eu w cenie 28 zł za sztukę.

LEGO Duplo Warzywniak LEGO Duplo Warzywniak materiały producenta

LEGO Duplo Warzywniak. Prezenty na Mikołajki

Klocki LEGO z serii Duplo, przeznaczone są dla najmłodszych dzieci. Wielkość klocków dopasowana jest do małych rączek. W skład zestawu wchodzą trzy figurki: sprzedawca, klient i kot, do tego samochód dostawczy, parasol, kwiaty, skrzynki, owoce, warzywa i cennik. Klocki kupicie w dobrym sklepie z zabawkami, a także na www.allegro.pl, w cenie od 75 zł.

Zakładki do książek Zakładki do książek Flights of Fancy

Zakładki do książek. Prezenty na Mikołajki

Sklep internetowy www.pikinini.pl proponuje bogatą i bardzo oryginalną kolekcję zabawek ogrodniczych. Obok wielu kolorowych pluszaków znajdziemy m.in. ekologiczne zakładki do książek. Ta niewielka sklejka z wizerunkiem europejskich ptaków, lub liści drzew, to wspaniały prezent dla miłośników przyrody i dla każdego dziecka lubiącego czytać. Cena za sztukę 11 zł.

Plastikowe Vivarium do obserwowania wzrostu roslin Plastikowe Vivarium do obserwowania wzrostu roslin fot.: www.radisetcapucine.com

Vivarium do obserwowania wzrostu roślin. Prezenty na Mikołajki

Przezroczyste "Vivarium", to świetna zabawka edukacyjna. Można w nim równocześnie obserwować jak rosną łodyga i korzenie czterech różnych roślin. W skład zestawu wchodzi: plastikowe vivarium o wymiarach 30 x 23 x 6 cm z podstawką, przykrywką, 12 sztuk kokosowego podłoża, które po nawilżeniu zastępuje ziemię, nasiona fasoli, rzodkiewki, marchewki, orzecha ziemnego. Przezroczystego pudełka można także używać do obserwacji dżdżownic. Vivarium kosztuje 87 zł i można je kupić na stronie www.pikinini.pl

Drewniane warzywa i owoce do krojenia Drewniane warzywa i owoce do krojenia fot.: Play Toys

Drewniane warzywa i owoce do krojenia. Prezenty na Mikołajki

Znakomita zabawa dla małych kucharek i kucharzy! Każde warzywo składa się z dwóch części połączonych rzepem, który podczas krojenia drewnianym nożem wydaje apetyczne chrupnięcie. Zestaw zawiera pomarańczę, cytrynę, gruszkę, marchewkę, grzybek oraz nożyk. Zabawki w cenie od 56 zł znajdziecie na stronie www.babydeco.pl

Zegar z kukułką Zegar z kukułką www.nextimestore.com

Zegar z kukułką do ręcznego malowania. Prezenty na Mikołajki

Zegar z kukułką "Cuck-a-Do-It-Yourself" został stworzony z myślą o uwolnieniu kreatywności najmłodszych. Zegar wykonany jest z białego kartonu i tylko czeka aby go pomalować. Ten oryginalny prezent w cenie 189 zł odnajdziecie na stronie internetowej www.fabrykaform.pl

Czekoladowy zestaw narzędzi ogrodowych Czekoladowy zestaw narzędzi ogrodowych fot.: www.chocolissimo.pl

Czekoladowy zestaw narzędzi ogrodowych

Firma Chocolissimo specjalizuje się w ręcznie robionych czekoladkach. Zestaw narzędzi to pyszny prezent nie tylko dla najmłodszych ogrodników, ale dla każdego łasucha. W pudełku znajdziemy mleczne czekoladki w kształcie konewki, grabi, sekatora i łopatek. Cena to 29.50 zł, do kupienia na stronie producenta www.chocolissimo.pl.

Drewniane instrumenty imitujące głosy ptaków Drewniane instrumenty imitujące głosy ptaków fot.: Flights of Fancy

Instrumenty imitujące głosy ptaków. Prezenty na Mikołajki

Niewielki drewniany instrument imituje autentyczny głos sowy, puszczyka, kosa lub dzikiej kaczki. Zabawkę kupicie na stronie www.pikinini.pl w cenie 42 zł za sztukę. To wspaniały prezent dla miłośników ptaków, przyrody, dla dużego i małego dziecka.

Zabawka kreatywna Eko zegar Zabawka kreatywna Eko zegar fot.: www.4m-ind.com

Ekologiczny zegar i bateria. Prezenty na Mikołajki

Fascynujące zabawki, nie tylko dla dzieci. Dzięki nim uda się zrobić zegar cyfrowy zasilany za pomocą ziemniaka, a z jabłka baterię do podświetlania żarówki. Kreatywny zestaw zachęca do dalszego eksperymentowania. Należy uważać, gdyż zabawki są pod napięciem! Zarówno "Eko zegar" jak i "Eko baterię" znajdziecie w sklepie www.e-zabawka.pl w cenie 33 zł.

Puzzle - składana sowa. Prezenty na mikołajki Puzzle - składana sowa. Prezenty na mikołajki Fot. Muji

Składane zwierzęta. Prezenty na Mikołajki

Składana sowa lub słoń - karton z recyklingu.

Trójwymiarowa figura - puzzle wykonane z papieru recyklingowego. Cena 25 zł, Muji
Dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Słoń - trójwymiarowa figura. Zabawki na Mikołajki Słoń - trójwymiarowa figura. Zabawki na Mikołajki Fot. Muji

Drzewo - magnes na spinacze. Prezenty na Mikołajki

Magnes do spinaczy - drzewo.

Praktyczny magnes, umożliwiający utrzymanie porządku na biurku.
Doskonały gadżet  - prezent. Cena 37 zł, Muji

Więcej o: