Skrzynki na listy

Nowoczesne skrzynki na listy mogą być ozdobą ogrodzenia lub budynku. Oferta producentów jest naprawdę bogata.

Skrzynki w amerykańskim stylu

Skrzynka na listy US-MAILBOX firmy Max Knobloch wykonana została z aluminium, odporonego na korozję i uszkodzenia. Do skrzynki przymocowany jest z boku znacznik informujący o obecności w skrzynce nowej poczty. Wystarczy poprosić listonosza o podnoszenie znacznika do góry, kiedy będzie wkładał do skrzynki listy i paczki. Świetny gadżet z pewnością przykuje uwagę wielu ludzi. Wymiary: 48 x 22 x 16 cm. SuperWnętrze.pl, 449 zł

Szklana skrzynka na listy Szklana skrzynka na listy Fot. SuperWnetrze.pl

Szklane skrzynki na listy

Skrzynki na listy niemieckiej firmy Keilbach z serii Glasnot. Skrzynki są bardzo ekskluzywne, wykonane z najwyższej jakości materiałów, stali szlachetnej oraz szkła. Posiadają antykorozyjne zabezpieczenie dzięki czemu odporne są na warunki atmosferyczne przez długie lata. Skrzynki będą się świetnie prezentować przed każdym domem. Wymiary:42 x 43,5 x 12,5 cm. SuperWnetrze.pl, 2933 zł

Plastikowa skrzynka na listy w kształcie lunety Plastikowa skrzynka na listy w kształcie lunety Fot. Bunt House

Ekstrawagancka skrzynka na listy

Wyjątkowa skrzynka na listy Flaschenpost firmy Keilbach wraz z pojemnikiem na gazety mocowana na stalowej sztycy w ziemi. Wykonana jest z odpornego tworzywa sztucznego i stali szlachetnej. Wymiary: średnica  23 x 40 cm. Gwarancja 2 lata. Bunt House, 1849 zł.

Skrzynka na listy z kutego metalu Skrzynka na listy z kutego metalu Fot. Astel

Skrzynki na listy z kutego metalu

Dla fanów rękodzieła polecamy fantazyjną skrzynkę z pojemnikiem na listy wykonaną z blachy o grubości 2 mm. Wymiary  50 x 40 cm. Astel, 410 zł

Elegancka skrzynka na listy FUJIAN wykonana z metalu nie ulegającego korozji, do złudzenia przypominającego miedź. Wymiary: 49 x 38 x 15 cm. Bettina, 180 zł

Stalowa skrzynka na listy i podajnik na gazet Stalowa skrzynka na listy i podajnik na gazet Fot. SuperWnetrze.pl

Alumniowe skrzynki na listy

Skrzynka na listy Signo z wizjerem ze szronionego szkła. Wykonana ze stali nierdzewnej zdobi dom i jednocześnie doskonale spełnia swoją funkcję. Skrzynka na listy pięknie prezentuje się razem ze skrzynką na gazety Signo. Wymiary 42 x 43 x 10,5 cm. Fabryka Form, 1499 zł (skrzynka), 439 zł (podajnik na gazety).

Aluminiowa skrzynka na listy Signo wyglądem przypomina kopertę i na pewno zwróci uwagę sąsiadów. W całości została wykonana ze aluminium. Wymiary: 32 x 49 x 11 cm. Fabryka Form, 1499 zł (skrzynka), 369 zł (podajnik na gazety).


Nowoczesna skrzynka na listy Nowoczesna skrzynka na listy Fot. SuperWnetrze.pl

Nowczesna skrzynka na listy

Stylowa i nowoczesna skrzynka na listy Vegas niemieckiej marki Max Knobloch. Wykonana ze stali ocynkowanej oraz aluminium w wytłoczone w cienkie paski. Posiada antykorozyjne zabezpieczenie dzięki czemu odporna jest na warunki atmosferyczne przez 10 lat. Ciekawy design dodaje jej atrakcyjnego wyglądu i przyciąga wzrok. Wymiary: 38 x 39 x 21 cm.
SuperWnetrze.pl, 1299 zł.

Skrzynka na listy w angielskim stylu

Stylowa skrzynka na listy.

Niezwykle oryginalna skrzynka na listy. Wykonana  według angielskiego, XIX-wiecznego wzoru. Duża, pojemna, wykonana z metalu polakierowanego na kolor zielony. Drzwiczki zdobi wizerunek kuriera pędzącego na koniu, a u góry pozłacany napis LETTERS. W komplecie dwa kluczyki. Wymiary:  28 cm x 32 cm x 8 cm. Artdecor24.pl

Stalowa skrzynka na listy i podajnik na gazet Stalowa skrzynka na listy i podajnik na gazet Fot. SuperWnetrze.pl

Aluminiowa skrzynka na listy

Skrzynka na listy Wien firmy Max Knobloch, wykonana z aluminium i stali ocynkowanej. Wyróżnia się oryginalnym i stylowym wyglądem. Skrzynka zdobiona jest dużym napisem POST. Nie rdzewieje. Skrzynka będzie się elegancko prezentować przed każdym domem i stanie się jego ozdobą. Wymiary: 38 x 39,5 x 15,5 cm. SuperWnetrze.pl, 1159 zł.

Kolorowa klasyczna skrzynka na listy Kolorowa klasyczna skrzynka na listy Fot. SZB

Kolorowa skrzynka na listy

Skrzynka na listy TG-S8 przeznaczona do użytku zewnętrznego. Można ją bez najmniejszego problemu zamontować zarówno na ogrodzeniu jak i na murze. Posiada otwór wrzutowy zabezpieczony klapką, chroniący przed zniszczeniem poczty. Wymiary 21 x 30 x 6 cm. SZB, 31 zł.

Skrzynka na listy i schowek na gazety Skrzynka na listy i schowek na gazety Fot. SuperWnetrze.pl

Elegancka skrzynka na listy

Skrzynki na listy Arizona niemieckiej firmy Max Knobloch to prawdziwa królowa wśród skrzynek. Jej stylowa lekka konstrukcja sprawia że nie można przy niej przejść obojętnie, . Wykonana z aluminium oraz stali ocynkowanej w kolorze kości słoniowej. Firma ta od 1945 roku produkuje akcesoria dla domu. Ta skrzynka doskonale będzie prezentować się na tle  nowoczesnej architektury. Wymiary: 38 x 39,5 x 20 cm. SuperWnetrze.pl, 1299 zł.

Metalowa, lakierowana skrzynka na listy Metalowa, lakierowana skrzynka na listy Fot. SuperWnetrze.pl

Stylowa skrzynka na listy

Zgrabna i niewielkich rozmiarów skrzynka na listy Atlanta niemieckiej firmy Max Knobloch. która robi wrażenie. Wykonana ze stali nierdzewnej pokryta czerwoną połyskującą farbą. Wymiary:
35,5 x 51,5 x 15 cm. SuperWnetrze.pl, 699 zł.

Więcej o: