Meble ogrodowe Lonc

Czasy, kiedy w ogrodach i na tarasach królował rattan coraz bardziej odchodzą do przeszłości. Dziś meble przeznaczone na zewnątrz są starannie projektowane w wielu różnych formach. Ich design śmiało czerpie z mebli przeznaczonych do wnętrz. Dzięki temu urządzona nimi przestrzeń staje się naturalnym przedłużeniem domu i zapewnia ten sam komfort i elegancję.
Fotel Seaser Fotel Seaser Fot. Lonc

Funkcjonalne i eleganckie

Producentom udało się stworzyć unikalny styl. Tutaj elegancja łączy się?
z wyrafinowanym podejściem do komfortu i funkcjonalności. Projekty cechuje nowoczesność i ponadczasowość. Wszystkie odzwierciedlają? wartości, które od dawna wyróżniają? holenderski design.

Fotel Seaser Fotel Seaser Fot. Lonc

Fotel Seaser nagrodzony RedDot

W kolekcjach outdorowych zwraca uwagę uhonorowany prestiżową nagrodą RedDot fotel Seaser o organicznej formie - wygodny niski mebel ma opływowy kształt, a wysokiej jakości materiał doskonale sprawdza się na w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych.

Cena: 2099 zł

Meble z kolekcji Clip-board Meble z kolekcji Clip-board Fot. Lonc

Kolekcja Clip-board

Jednak prawdziwą gwiazdą mebli przeznaczonych na zewnątrz spod znaku Lonca jest kolekcja Clip-board. W tym projekcie marka przekształciła jedna? z najstarszych konstrukcji meblarskich - stół na kozłach. Powstał pomysłowy system stołków i ławek, które sprawdzą się zarówno w prywatnym ogrodzie, jak i na tarasie hotelu.

Stół z kolekcji Clip-Board Stół z kolekcji Clip-Board Fot. Lonc

Prosta konstrukcja

Blat i siedzenie linii Clip-board składają? się? z oddzielnych desek, z kolei trapezowe stojaki to spawana konstrukcja z rur stalowych. Wszystkie elementy skonstruowane są tak, aby można było je w łatwy sposób przechowywać. Choć stoły na kozłach to jeden z pierwszych rodzajów stołów, jakie kiedykolwiek wymyślono, Clip-board wyróżnia się nowoczesnym designem.

Cena: 23999 zł

Fotel z kolekcjiToou Fotel z kolekcjiToou Fot. Lonc

Fotel bujany Click Houe

HOUE to duński dom projektowy, który w swoich propozycjach łączy wysoką jakość, innowacyjny design i przystępną cenę. Modele duńskiego producenta nadają się do użytku w ogrodach i na tarasach. Wśród propozycji marki zwracają uwagę krzesła ogrodowe CLICK.

Cena: 1900 zł

Krzesło Click Krzesło Click Fot. Lonc

Krzesła ogrodowe CLICK

Meble z tej serii wykonane są z elementów z tworzywa sztucznego połączonych z metalowymi dodatkami pokrytymi farbą proszkową oraz drewnianymi częściami z bambusa. Uzupełnieniem przyjętej z uznaniem serii CLICK jest nowa linia mebli ogrodowych CLIPS, charakteryzują się szerokimi elementami z tworzywa sztucznego przytwierdzonymi do aluminiowej ramy. Meble CLIPS są lekkie i proste, a przy tym niezwykle eleganckie. A dodatkowo nowoczesne materiały zapewniają im trwałość.

Cena: 850 zł

Fotel z drewnianymi nóżkami Fotel z drewnianymi nóżkami Fot.Toou

Fotel Toou

Kubikoff założyli pochodzący z Rotterdamu bracia Gino i Matthieu Lemson. Ważna pozycje w ofercie firmy zajmuje kolekcja Toou, zaprojektowana przez szwajcarskiego designera Simone Viola.

Cena: 704 zł

Krzesło Toou Krzesło Toou Fot. Lonc

Krzeseł Joi

Znajdziemy w niej linię krzeseł Joi, składając się z trzech modeli, które różnią się inaczej ukształtowanymi oparciami. Rama wykonana jest z polipropylenu, a siedziska pokryte są tkaniną w pięciu różnych kolorach, którą można po zdjęciu prać.

Cena: 480 zł

Więcej o: