Domki ogrodowe

Domek ogrodowy - przechowa narzędzia, meble do ogrodu, pozwoli na chwilę relaksu, a większy - nawet na urządzenie małego przyjęcia. Są także domki przeznaczone specjalnie do grillowania. Zadbane i w towarzystwie kwiatów ozdobią nasz ogród - zobacz propozycje drewnianych domków do ogrodu i wybierz coś dla siebie!
domki ogrodowe, drewniane domki domki ogrodowe, drewniane domki Fot. www.bazarek.pl

Domek ogrodowy Rafael

Drewniany domek ogrodowy o wymiarach 3 x 3 m. Taras i wysunięte zadaszenie mierzą 2 m. Całość wykonana z drewna świerkowego, drzwi i okna przeszklone szybą z pleksi. Do domku dołączona jest instrukcja montażu oraz niezbędne okucia, wkręty i gwoździe. Cena: 7900 zł, do kupienia w sklepie internetowym dlg.bazarek.pl.

domki ogrodowe, drewniane domki domki ogrodowe, drewniane domki Fot. www.delta-gartenholz.com

Domek ogrodowy

Estetyczny domek ogrodowy o wymiarach 4,5 x 3 m. Pomieszczenie ogólne mierzy 8,52 m?, miejsce na narzędzia i kosiarkę - 4,26 m?. Drzwi wykonano z klejonego drewna z szybą mleczną. Do zamówienia na stronie delta-gartenholz.com.

domki ogrodowe, drewniane domki domki ogrodowe, drewniane domki Fot. www.delta-gartenholz.com

Domek ogrodowy z tarasem

Uroczy domek ogrodowy o wymiarach 3,6 x 2,8 m, długość tarasu: dodatkowe 2,8 m. Przedłużenie dachu wynosi 2,8 m. Wykonany z północnego świerku, oprócz impregnowanych desek fundamentowych całość pozostaje nietknięta. Domek można według własnej inwencji pokryć środkami różnokolorowymi. Do zamówienia na stronie delta-gartenholz.com.

domki ogrodowe, drewniane domki domki ogrodowe, drewniane domki Fot. www.domekgrilowy.pl

Domek grillowy

Coś dla wielbicieli grillowania - nawet podczas zimnych dni w domku panuje temperatura ok 20 stopni. Dzięki zastosowaniu tradycyjnej skandynawskiej technologii domek odznacza się walorami estetycznymi i starannym wykonaniem. Zbudowany jest z drewna sosnowego na planie sześcioboku i nie wymaga budowy fundamentów. Całkowita powierzchnia domku wynosi 9,3 m2 i umożliwia grillowanie całej rodzinie. W środku znajduje się grill z regulacją wysokości, 3 ruchome ruszty grillowe, okap z kominem i 5 ławek. Koszt: 16 000 zł. Do nabycia na stronie domekgrilowy.pl.

domki ogrodowe, drewniane domki

Fot. www.domekgrilowy.pl

domki ogrodowe, drewniane domki domki ogrodowe, drewniane domki Fot. www.homestore.pl

Drewniany domek ogrodowy

Drewniany domek ogrodowy do samodzielnego montażu i malowania. Wykonany z drewna sosnowego, do zamówienia dołączona jest papa wierzchniego krycia, śruby, gwoździe. Powierzchnia domku to 2 x 2 m, całość: 4 x 2,5 m, wysokość: 2, 2 m. Za dodatkową opłatą można zamówić ocieplenie. Koszt: 3750 zł - homestore.pl.

domki ogrodowe, drewniane domki domki ogrodowe, drewniane domki Fot. www.leroymerlin.pl

Domek ogrodowy - Leroy Merlin

Domek ogrodowy wykonany z drewna świerkowego o powierzchni ok. 2,4 x 3,7 m. Okna są z pleksi, całość waży 950 kg. Dach pokryty jest papą asfaltową. Do nabycia w sieci sklepów Leroy Merlin, cena: ok. 8080 zł.

domki ogrodowe, drewniane domki domki ogrodowe, drewniane domki Fot. www.leroymerlin.pl

Domek ogrodowy - Leroy Merlin

Spory domek ogrodowy o wymiarach ok. 6,8 x 4,9 m z drewna świerkowego. Powierzchnia podłogi: 21,96 m2, materiał wypełnienia okien: pleksi. Do nabycia w sieci sklepów Leroy Merlin, cena: ok. 22 780 zł.

domki ogrodowe, drewniane domki domki ogrodowe, drewniane domki Fot. www.leroymerlin.pl

Domek ogrodowy - Leroy Merlin

Domek ogrodowy o wymiarach ok. 2,3 x 2,7 m z drewna świerkowego. Powierzchnia podłogi: 6,30 m2, materiał wypełnienia okien: szyba lub pleksi, waga domku: 482 kg. Do nabycia w sieci sklepów Leroy Merlin, cena: ok. 5060 zł.

domki ogrodowe, drewniane domki domki ogrodowe, drewniane domki Fot. www.marczak.pl

Domek ogrodowy Max Plus

Domek ogrodowy o wymiarach  3,5 x 4,25 x 2,55 m (szerokość, długość, wysokość). Wykonany z drewna sosnowego, posiada dwa nieotwierane okna. Pokrycie dachu gontem bitumicznym w kolorach czerwonym lub zielonym. Cena: 4970 zł, do zamówienia na stronie marczak.pl.

domki ogrodowe, drewniane domki domki ogrodowe, drewniane domki Fot. www.marczak.pl

Domek ogrodowy Bolek

Domek ogrodowy o powierzchni mieszkalnej 14,5m2, taras: 6,8m2. Konstrukcja domku umożliwia tworzenie wielu opcji, np. ocieplanej, orynnowanej. Dodatkowo istnieje możliwość modyfikacji układu pomieszczeń oraz powiększenia domku. Cena: 12 990 zł, do zamówienia na stronie marczak.pl.

Fot. www.marczak.pl

domki ogrodowe, drewniane domki domki ogrodowe, drewniane domki Fot. www.sauny.sklepna5.pl

Domek drewniany z dwoma pomieszczeniami

Domek ogrodowy z dwoma drzwiami jednoskrzydłowymi, dwoma oknami dwuskrzydłowymi oraz pomieszczeniem bocznym. Wykonany z świerku skandynawskiego, wszystkie okna oraz drzwi przeszklone są szybą z pleksi. Do domku dołączona jest instrukcja montażu oraz niezbędne okucia, wkręty i gwoździe. Koszt: 9990 zł, do kupienia na sauny.sklepna5.pl.

domki ogrodowe, drewniane domki domki ogrodowe, drewniane domki Fot. www.praktiker.pl

Domek ogrodowy - Praktiker

Drewniany, niewielki domek o wymiarach 2 x 2,6 m, waga: 280 kg. Drewno nieimpregnowane, do samodzielnego pomalowania. Dobrze sprawdzi się jako pomieszczenie na narzędzia i przybory ogrodowe. Cena: 2499 zł, do kupienia w sieci sklepów Praktiker.

domki ogrodowe, drewniane domki domki ogrodowe, drewniane domki Fot. www.altany.info.pl

Domek ogrodowy Zebra

Domek ogrodowy z dobudówką na drewno kominkowe. Rozmiar domku: 3 x 3 m, część na drewno: 1 x 3 m. W przybudówce mieści się ok. 6-7 m sześciennych drewna opałowego, może być umieszczona z prawej lub lewej strony domku. Konstrukcja umożliwia samodzielne ocieplenie domku od wewnątrz, wykonany z drewna sosnowego. Cena: 4100 zł, do nabycia w sklepie internetowym altany.info.pl.

domki ogrodowe, drewniane domki

Fot. www.altany.info.pl

domki ogrodowe, drewniane domki domki ogrodowe, drewniane domki Fot. www.praktiker.pl

Domek ogrodowy dla dzieci

Domek ogrodowy z tarasem dla dzieci. Będzie dobrą skrytką i miejscem zabaw dla najmłodszych. Cena: 1099 zł, do kupienia w sieci sklepów Praktiker.

Więcej o: