Klasyczne wnętrza: 9 ponadczasowych mieszkań

AO
28.08.2015 11:38
A A A
Salon

Salon (MARIA MIKLASZEWSKA, MARTYNA RUDNICKA)

Wnętrza urządzone w stylu klasycznym są ponadczasowe - nigdy nie wychodzą z mody. Są przyjazne i eleganckie zarazem - za to właśnie lubimy je najbardziej. Prezentujemy 9 mieszkań urządzonych z klasyczną nutą.
Zobacz zdjęcia (11)
Komentarze (11)
Zaloguj się
 • obrain

  Oceniono 25 razy 25

  strasznie lubię takie podrasowane fotki pomieszczeń, gdzie nie jesteśmy w stanie - patrząc na meble - rozpoznać jak pada cień (a tym samym gdzie jest prawdziwe źródło światła) :)))))
  Potem se człowiek robi taki pokoik i wychodzi ciemna zagracona nora ;)

 • night.owl

  Oceniono 21 razy 21

  Te mieszkania były ładne juz bez mebli.
  Sama koncepcja architektoniczna wnętrz + schody, okna, drzwi, rozkład pomieszczeń, widok za oknem.

 • wielkishum

  Oceniono 7 razy -1

  Ja tam czekam kiedy pojawi się jakaś informacja na temat promocji zimowej Oknoplastu.
  oknoplast.com.pl

 • 6mariusz

  Oceniono 31 razy -3

  Klasyka sama w sobie jest piękna i zawsze taką bedzie, wystroje pałacowe zawsze się podobają i świadczą o dobrym guście i stylu , a mieszanie jej zę śmietnikiem z ikei czy zimnym metalem i szkłem zakawa na ironię Ps macie błąd literowy Angieslki szyk

 • Marek Kruk

  Oceniono 5 razy -5

  Zanim kupi się mieszkanie lub dom, warto pomyśleć o dofinansowaniu MDM, dzięki któremu można otrzymać nawet 100.000 dofinansowania. To są spore pieniądze, zwłaszcza przy tak dużym wydatku, kredycie związanym z kupnem domu. Warto zapoznać się z wszystkimi benefitami, jakie oferuje program Mieszkanie dla Młodych.

 • eend

  Oceniono 17 razy -7

  primo - jak dla mnie zatrważająca ilość wszelakich zbieraczy kurzu (czyt. szmat,firan,zasłon,kap itp) nie do przyjęcia
  secundo - część pomieszczeń jest kompletnie pozbawiona okien (albo tak pokazana) i zagracona i znów te farfocle w pasy, wzory itd. nie cierpię żadnych walających się czy wiszących tkannin, materiałów
  tertio - pozostałe, najlepiej gdyby zostały w stanie pierwotnym nie ulepszane "modnymi elementami wystroju" bo im tego nie trzeba, bronią się same ....

 • Małgorzata Krzysiak

  Oceniono 9 razy -9

  troche mi tutaj kolorystyka nie pasuje, biel i ciemny dąb taki ok, ale do tego jeszcze jasne drewno na podłodze, nie pasuje mi to. Powinna leżeć ciemna dębowa deska już jak coś, albo meble powinny bycw innym kolorze. Moja siostra ma ciemny dąb, litą deske z baltic wood i do tego mają ciemne meble, a nie jasne.

 • Edith Jub?re

  Oceniono 12 razy -12

  Na mnie zrobił ogromne wrażenie beton architektoniczny jako element dekoracyjny w mieszkaniu i postanowiłam zamówić taki projekt i płyty do swojego mieszkania w firmie VHCT.pl. Już nie mogę się doczekać realizacji. Wizja jest bardzo nowoczesna i przyszłościowa zarazem, nie ukrywam, że również praktyczna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX