Wybieramy lustra do łazienki

Dobrze dobrane i zawieszone we właściwym miejscu lustro łazienkowe stanie się czymś więcej niż tylko praktyczną ozdobą. Sprawi, że wnętrze wyda się większe i jaśniejsze.
Domowy gabinet luster. Dwa zwierciadła usytuowane naprzeciwko siebie odbijają wnętrze w nieskończoność. Malutka łazienka zyskuje nieoczekiwaną głębię. Domowy gabinet luster. Dwa zwierciadła usytuowane naprzeciwko siebie odbijają wnętrze w nieskończoność. Malutka łazienka zyskuje nieoczekiwaną głębię. mat. producent
Więcej o:
Komentarze (1)
Wybieramy lustra do łazienki
Zaloguj się
  • 0

    W moje gusta trafiło najbardziej lustro z fotografii nr 3, ale ja akurat bym nie montowała oświetlenia z boku, a raczej pomyślała o lustrze podświetlanym. Te lustra LED, które mam na myśli, produkuje na przykład firma Soleda Mirror. Świetny element wyposażenia łazienek, ale też sypialni czy garderoby. Eleganckie wzorki na lustrze czynią je rewelacyjną dekoracją. Takie lustro podkreśla na pewno kobiecy urok i piękno, a co tu dużo mówić - każda z nas lubi tak właśnie się czuć ;). Także, drogie Panie - zobaczcie sobie ich ofertę, może akurat coś Wam się spodoba.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX