Gazeta.pl > czterykaty >  Dekoracje wnętrz

Sypialnia: jaki kolor wybrać?

19.01.2012 10:00
A A A Drukuj
Monotonnym kolorystycznie i nieciekawym sypialniom mówimy nie! Przed wybraniem barwy, która będzie dominować w pomieszczeniu, zastanówmy się co ten kolor symbolizuje.

Styl. Dorota Karpińska Fot. Rafał Lipski

Kolor niebieski jest symbolem nieograniczonej przestrzeni nieba oraz wiary w nadprzyrodzone. Jest to ulubiona barwa ludzi kreatywnych i inteligentnych.Wybierając kolor niebieski mówisz, że chcesz być niezwykły i niepowtarzalny.

Prezentowana sypialnia urządzona jest w stylu prowansalskim. Kwitnąca gałązka na niebieskiej ścianie została namalowana za pomocą szablonu.

  Komentarze (16)

  Zaloguj się
  • Gość: INteriorDesigner

   Oceniono 14 razy 6

   juz mi sie zolc przewraca we flakach.... bleeee. Byscie pokazali sypialnie w innej zolci (pelnej i soczystej) i wrazenie jest zupelnie inne. Ta powyzej jest okropna.

  • Oceniono 3 razy 1

   Fajna sypialnia w starym stylu. Choć ja zadecydowanie wolę styl jeszcze bardziej klasyczny.

  • Gość: Bogna

   Oceniono 5 razy 1

   do sypialni to tylko jakiś spokojny, stonowany kolor, ja postawiłam na gołębi i nie żałuję.

   www.dekoratoramator.pl

  • Oceniono 2 razy 0

   Dla mnie w sypialni muszą panować stonowane kolory, najlepiej szarości, które jednocześnie nadają wnętrzu elegancji. I wcale nie mówię tu o malowaniu ścian farbami, można zaszaleć np. z kamieniem dekoracyjny i urzadzić sypialnie np. Listello.

  • Oceniono 4 razy 0

   najbardziej to mi się chyba ta szara sypialnia podoba. widziałam "na żywo" położony na gładko beton z Magnata. wyglądał na ścianie świetnie. na tym zdjęciu tez mi się bardzo podoba. poza tym pomysł połączenia szarości z pomarańczą też jest ciekawy. ja bym szarość połączyła bardziej z czerwienią.

  Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX