Łazienka przyjazna dziecku

Oto kilka ciekawych pomysłów z polskich sklepów.
Nakładka na sedes Nakładka na sedes sklepmojegodziecka.pl

Nakładka na sedes

Kiedy już przekonamy nasze dziecko do pożegnania się z ukochanym nocnikiem, musimy ułatwić mu korzystanie z toalety dorosłych. Nakładka na sedes z wygodnym i miękkim siedzeniem z obiciem z pewnością się przyda. Nakładka posiada dwa uchwyty na których dziecko może się oprzeć w taki sposób, że rączki nigdy nie będą dotykały mało higienicznych części sedesu.

Dostępność: sklepmojegodziecka.pl
Cena: 69zł

Łazienka przyjazna dziecku Łazienka przyjazna dziecku fabrykaform.pl

Otto, spec od nici dentystycznej

Do używania nici dentystycznej przekonuje Otto. Otwierany ludek posiada schowany w brzuszku kłębek nici dentystycznej, którą podaje ustami (niestety bez zębów). Nić można łatwo urwać na trzymanym w łapce metalowym uchwycie.

Dostępność: fabrykaform.pl
Cena: 54zł

mamagama.pl mamagama.pl Łazienka pryjazna dziecku

Panda przechowa szczoteczkę

Musisz codziennie namawiać Twojego malucha do mycia zębów i nie bardzo wiesz jak w tym znaleźć coś fajnego? Albo dziecko już wie, że trzeba myć zęby, ale szczoteczka się jeszcze wymyka spod kontroli. A to spadnie na podłogę, a to wpadnie za szafkę?

ROZWIĄZANIE: Flipper to estetyczne i higieniczne etui na szczoteczkę do zębów. Opatentowany mechanizm otwiera się i zamyka, kiedy chcesz włożyć lub wyjąć szczoteczkę - mały klik, a tyle frajdy! Szczoteczka jest przechowywana higienicznie (żadnego przytulania z innymi jak w tradycyjnym kubeczku) i w porządku (etui przyczepia się na ścianie na przyssawki). Mycie zębów to teraz bardziej zabawa niż higieniczny obowiązek.

Etui pasuje do każdej standardowej szczoteczki. Sprawdza się także jako etui w podróży.

Cena: 39zł
Dostępność: mamagama.pl

Łazienka przyjazna dziecku Łazienka przyjazna dziecku fabrykaform.pl

Dundee, krokodyl od czystych paznokci

Dundee pozwala utrzymać paznokcie zawsze w nieskazitelnej czystości. Poręczna szczoteczka jest elementem kolekcji Bath niemieckiego producenta Koziol specjalizującego się w wyrobach z tworzyw sztucznych. Zawinięty kolor krokodyla ułatwia operowanie szczotką. Produkt dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych przezroczystego tworzywa. Dundee to kolejny z zabawnych zwierzęcych pomocników w ofercie firmy Koziol.

Dostępność: fabrykaform.pl
Cena: 39zł

Króliczek do czesania

Ten uroczy króliczek nie jest tylko ozdobą. To fantastyczny (i estetyczny) zestaw do pielęgnacji włosów naszego maluszka. Uszy króliczka to szczotka i grzebyk, podstawa to bezpieczne i lekkie lusterko, w którym dziecko może się przeglądać podczas czesania.

Dostępność: mamagama.pl
Cena: 89zł

Łazienka przyjazna dziecku Łazienka przyjazna dziecku crazyshop.pl

Łódka dla małego podróżnika

Gumowy korek do wanny z łańcuszkiem i plastikowym statkiem złożonym z mapy świata. Gadżecik dla małych i dużych entuzjastów częstych kąpieli oraz małych morskich przygód, Kolumba i Magellana. Produkt z kolekcji słynnej marki Luckies™.

Dostępność: crazyshop.pl
Cena: 38zł

Łazienka przyjazna dziecku Łazienka przyjazna dziecku mamagama.pl

Astronauta bierze kąpiel

Kaczuszka w wannie to już niezbędny, wręcz kultowy gadżet. Nie musi to być jednak standardowa, żółta kaczuszka. Kreatywni rodzice z pewnością zdecydują się na ten oto zestaw.
Astronauci spodobają się dzieciom, które nieustannie zadają pytania "Dlaczego słońce świeci i do czego służy księżyc?"

Dostępność:mamagama.pl
Cena: 42zł

Łazienka przyjazna dziecku Łazienka przyjazna dziecku sklepmojegodziecka.pl

Mycie głowy bez łez

Kubek do mycia głowy to idealne rozwiązanie, gdy dziecko boi się mycia włosów. Kubek ma miękką, elastyczną krawędź, która tworzy wokół czoła barierę - dzięki niej woda nie spływa po buzi, a tego maluchy nie lubią najbardziej. Dostępny w trzech kolorach: niebieski, zielony, pomarańczowy.

Dostępność: sklepmojegodziecka.pl
Cena: 27zł

Łazienka przyjazna dziecku Łazienka przyjazna dziecku crazyshop.pl

Poncho kąpielowe

Ten mały strój kaczuszki może nam posłużyć jako szlafroczek po kąpieli malucha. Jest miękki i bardzo przyjemny w dotyku, z pewnością spodoba się dziewczynkom. W ofercie sklepu znajdziecie również coś dla chłopców- poncho małpka.

Dostępność: crazyshop.pl
Cena: 94zł

Więcej o: