Najtańsze kanapy z polskich sklepów

Kanapa to jeden z ważniejszych mebli w domu, najbardziej "zapracowany" w całym mieszkaniu! Stara, poczciwa kanapa służy do wypoczynku i do spania. Jak ją wybierać? Gdzie kupić najtańszą kanapę?

Kanapa to bardzo praktyczny mebel, główny element większości salonów i pokojów dziennych. W małych mieszkaniach często jest też miejscem do spania. Dlatego dobra kanapa powinna się łatwo i szybko rozkładać. We współczesnych modelach albo wysuwa się siedzisko do przodu i opuszcza oparcie, albo wyciąga ukryty pod siedziskiem stelaż.  

Najtańsze są sofy dwuosobowe lub trzyosobowe. Większe oraz kanapy narożne to już wyższy wydatek. Cena kanapy zależy od jej konstrukcji, wypełnienia siedziska (najtańsza, ale i najmniej trwała jest gąbka), a także materiału, z jakiego uszyte jest pokrycie. Gdy w domu masz zwierzęta, wybierz kanapę ze zdejmowanym pokryciem, które bez trudu upierzesz w pralce. Nowoczesne kanapy mają proste bryły, ale możesz też kupić meble o miękkie, zaokrąglone kształtach i z ozdobnymi podłokietnikami.

Oto najtańsze, dobrej jakości kanapy, które znaleźliśmy w polskich sklepach. Oczywiście są i modele jeszcze tańsze, ale wówczas jakość mebla może nie być słabsza. A pamiętaj, że kanapa "pracuje" cały dzień - gdy tylko na niej przysiadasz oglądając telewizję, kładziesz się z gazetą i gdy śpisz w nocy. Dobrze wybrana będzie Ci długo służyć!

Więcej o:
Komentarze (15)
Najtańsze kanapy z polskich sklepów
Zaloguj się
 • 1-malagosia

  Oceniono 15 razy 7

  Brzydszych nie było?

 • xplict

  Oceniono 7 razy 5

  Patrzę i patrzę i wyjść z podziwu nie mogę... Jak można sobie chcieć wstawić do domu takie szkarady? "Najciekawsze" z najtańszych? Faktycznie, zapierają dech w piersi.

 • zajacpo

  Oceniono 6 razy 4

  i cofamy się do lat 90. urocze

 • aga04041

  Oceniono 6 razy 4

  Sofa trzyosobowa Beddinge Ingvasta, 649 zł, IKEA - tyle kosztuje sama rama, bez materaca, bez narzuty, bez pojemnika na pościel.

 • Marcin a

  Oceniono 7 razy 3

  Najpiękniejsza jest Sofa ERYK, 939 zł, meblowiec.pl hahah, po prostu bogactwo, Dynastia

 • margot452

  Oceniono 6 razy 0

  Mam tę z Jyska z pierwszego zdjęcia i bardzo sobie chwalę :)

 • Cecylia Kotlicka

  Oceniono 4 razy -4

  Pomimo tego, że niektóre trącą myszką, to uważam, że i tak fajnie móc zobaczyć coś innego niż produkty IKEA :) A beddinge tyle właśnie kosztuje, tylko z najcieńszym materacem.

 • dorrie

  Oceniono 8 razy -4

  mnie się podoba wersalka z Allegro, 599 plus wysyłka. można wybrać kolor. Jako że producent wersalki nie płaci mi za reklamę to dodam że nazywa się na En.. jak sport motocyklowy i nr 3 na końcu nazwy..nie mam pojęcia czy wygodna, ale wygląd ma taki klasyczny ..

 • zuza060

  Oceniono 12 razy -10

  Tak wybór odpowiedniej kanapy, czy sofy wcale nie jest taki łatwy i prosty, może dlatego, że wybór jest teraz ogromny. Dobrze, że mamy to już za sobą, co prawda trochę czasu nam to zajęło, ale znaleźliśmy w Ola Mebluje doskonale pasującą kanapę Kubuś i własnie w bardzo przystępnej cenie. Muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona jej jakością wykonania i jest bardzo wygodna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX