Dwa różne prania w jednej pralce oraz szafa odświeżająca ubrania - nowości od LG

Pralka robiąca dwa prania w tym samym czasie i szafa, która odświeży i wyprasuje ubrania. Oto najciekawsze nowości marki LG, które zadebiutują na targach IFA 2017.

IFA to jedne z największych na świecie targów elektroniki. Co roku w Berlinie duże firmy prezentują tu swoje nowości. Dziś sprawdzamy, co pokaże firma LG. A jest się czym chwalić!

Pralka LG TWINWash - dwa prania w tym samym czasie

Cała góra ciemnych ubrań i raptem kilka białych koszulek. Jakie pranie wstawić w pierwszej kolejności? Wcale nie trzeba wybierać! Pralka LG TWINWash to pierwsze tego typu urządzenie na świecie, które umożliwia zrobienie równocześnie dwóch różnych prań w jednej pralce.

W skład nowej linii wchodzą urządzenia o różnych gabarytach: od modeli o dużej pojemności i szerokości ok. 69 cm po węższe pralki o szerokości ok. 61 cm, w bardziej przystępnych cenach.

Pralki TWINWash wyposażone będą w wiele nowych funkcji (np.TrueSteam i TurboWash), które umożliwiają m.in. zmiękczanie tkanin, eliminację uciążliwych zagnieceń i zapachów oraz usuwanie niemal wszystkich alergenów.

LG Styler - szafa odświeżająca ubrania

Często wyjmujemy z szafy czyste rzeczy, którym tak naprawdę przydałoby się odświeżenie. I tutaj przyda się kolejna nowość LG - szafa LG Styler. W urządzeniu zastosowano wiele funkcji przydatnych w pielęgnacji ubrań. Szafa potrafi np. dezynfekować ubrania, jednocześnie usuwając zagniecenia i zapachy. Dzięki inwerterterowej pompie ciepła, utrzymującej niską temperaturę podczas pracy, tkaniny traktowane są bardzo delikatnie (nie niszczą się).

Ważnym elementem szafy LG Styler jest ruchomy wieszak. Potrząsa on delikatnie ubraniami, dzięki czemu usuwa zagniecenia powstałe podczas działania pary. I jeszcze jedna funkcja, która spodoba się szczególnie panom. Urządzenie potrafi prasować spodnie w kant!

Urządzenia LG prezentowane na targach IFA już niedługo pojawią się w Polsce. Ceny na razie nie są znane. Czekamy z niecierpliwością!

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Remont w 48 godzin: metamorfoza małej łazienki w bloku w Ursusie

Więcej o: