Maciej Zień i Tubądzin. Projektant stworzył nową kolekcję płytek

Maciej Zień, popularny projektant mody, teraz zajmuje się także projektowaniem wyposażenia wnętrz. Dla firmy Tubądzin zaprojektował nową kolekcję płytek Paris, inspirowaną Paryżem.

Maciej Zień współpracuje z grupą Tubądzin od 2009 roku. Początkowo projektant sam był zaskoczony propozycją przeniesienia inspiracji ze świata mody do świata designu. Jednakże, tworząc kolekcje płytek ceramicznych inspirowane największymi stolicami mody, udowodnił, że takie połączenia są możliwe i tym samym wyznaczył w Polsce nowy trend.

Podczas przygotowywania najnowszej odsłony kolekcji płytek podłogowych i ściennych Paris, Zień zadbał o pasjonatów Paryża, którzy chcieliby zachować jego cząstkę w aranżacji wnętrz na dłużej. Projektant zabiera nas na spacer po stolicy Francji i pokazuje jego największe atrakcje. Razem z nim możemy zwiedzić Łuk Triumfalny, aleję Jardin des Tuileries, plac de la Condorde czy Pola Elizejskie.

Nowa kolekcja płytek ceramicznych jest taka, jak samo miasto - elegancka, wykwintna i niebanalna. Sześcio- i ośmioelementowe dekory ścienne są utrzymane w stonowanej kolorystyce. Znajdziemy w niej wszystko, co jest potrzebne do stworzenia luksusowej aranżacji łazienki: dekory, mozaiki podłogowe oraz płytki ścienne i gresowe.

Płytki łazienkowe zaprojektowane przez Macieja Zienia są bardzo wyraziste, dzięki czemu sprawdzą się zarówno przestrzeniach prywatnych, jak i publicznych. Nadadzą im niepowtarzalny charakter i staną się największą dekoracją wnętrza.

ZOBACZCIE NOWE PŁYTKI PROJEKTU MACIEJA ZIENIA >>

Mój Ładny Dom, czyli 10 pytań do Małgorzaty Rozenek

Więcej o: