Multiramki i "drzewka" na zdjęcia

Karolina Mucha
30.11.2018 11:00
Rodzinne, pamiątkowe, z wakacji - fotografie ogrywają w naszym życiu szczególną rolę: chwytają chwilę, przywołują wspomnienia i są świetną dekoracją wnętrz. Nowoczesne ramki pozwalają umieścić w nich mnóstwo elementów. Wybraliśmy dla was najciekawsze multiramki i "drzewka" do zdjęć.

Pamiątkowe, ważne dla nas zdjęcia wymagają odpowiedniej oprawy. Duże, ładne ramki staną się świetną dekoracją mieszkania, spersonalizują je i dodadzą mu charakteru. Nie musimy już kupować mnóstwa ramek i wieszać każdą z osobna. Świetnym, nowoczesnym rozwiązaniem są multiramy.

Multiramy to połączenie kilku ramek w jedną kompozycję. Ramki mogą mieć różne szerokości, długości, kształty. Całość tworzy nieregularną kompozycję. Modne są modele multiramek połączone napisem „Love”, „Friends”, „Home” czy „Family”. Taka kompozycja świetnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu w domu.

W najnowsze trendy wpisują się także tak zwane „drzewka" do zdjęć. Na podstawie umieszczony jest kijek/pień, z którego rozchodzą się gałązki/konary. Zdjęcia na takim drzewku umieszczamy za pomocą magnesów lub klipsów. „Drzewka” do zdjęć najczęściej wybierane są do pokojów nastolatków. Możemy w nich umieścić nie tylko zdjęcia, ale również notatki czy ważne cytaty.

Poniżej znajdziecie wybrane przez nas multiramy oraz „drzewka” do zdjęć.

Małgorzata Socha aranżuje wnętrza. Jak rozdzielić małe pomieszczenie za pomocą mebli?