Chlebak do 80 zł [najładniejsze modele wybór redakcji]

red.
12.06.2019 16:00
Odpowiednie przechowywanie pieczywa pozwoli dłużej cieszyć się chrupką skórką chleba i świeżością bułeczek. Pieczywo w foliowych i papierowych torebkach narażone jest na szybkie czerstwienie i nieestetycznie się prezentuje. Stylowy chlebak nie musi być drogi! Wybraliśmy modele, które kupisz za mniej niż 80 zł.

Chlebaki do 80 zł- wybór redakcji

Modny chlebak z deską bambusowąModny chlebak z deską bambusową Fot. okazje.info

Chlebak to praktyczny dodatek w każdej kuchni. Przechowywane w nim pieczywo dłużej pozostanie świeże i smaczne. Warto zadbać, by pojemnik na chleb oraz bułki ładnie się prezentował, dzięki czemu stanie się dekoracją kuchni. Taki zakup nie musi nadwyrężyć naszego domowego budżetu.

Najwygodniejszym modelem chlebaka jest ten w kształcie bochenka. Świetnie dopasuje się do aranżacji każdej kuchni, szczególnie, jeśli będzie drewniany lub wykonany ze stali nierdzewnej. Warto wybrać model z otworami, które umożliwią cyrkulację powietrza, dzięki czemu pieczywo nie będzie pleśniało.

Ogromną popularnością cieszą się chlebaki wykonane z tworzywa sztucznego, wyposażone w przykrywkę z włókna bambusowego. Takie modele chlebaków mają rozmaite motywy dekoracyjne. Intrygujące wzory ożywią aranżację kuchni. Z kolei  bambusową przykrywkę możemy wykorzystać jako deskę do krojenia.

Modele chlebaków w żywych, intensywnych kolorach zdecydowanie zwrócą na siebie uwagę i wyróżnią się na tle innych kuchennych sprzętów i akcesoriów.

Modele chlebaków wybrane przez naszą redakcję nie są drogie. Każdy z nich kupisz za mniej niż 80 zł. Wiemy, w jakich sklepach!

Top oferta - chlebaki do 80 zł:

Zobacz także
 • Stół romantyczne ozdobiony Walentynkowe śniadanie - akcesoria kuchenne z motywem serc
 • Multiramki na zdjęcia Multiramki i "drzewka" na zdjęcia
 • Obieraczki do warzyw i owoców Obieraczki do warzyw i owoców - tanie i praktyczne
Komentarze (54)
Zaloguj się
 • blackbolt

  Oceniono 58 razy 46

  Z wojska wiem jedno. Chlebak, jak sama nazwa wskazuje służy do noszenia granatów

 • tijeras66

  Oceniono 30 razy 28

  Najbardziej mi się podobają te z napisem BREAD albo CHLEB. Krany tez kupowałem takie gdzie było napisane: TAP WATER albo WODA BIEŻĄCA. Inaczej się człowiek nie jest w stanie ogarnąć.

 • jck12

  Oceniono 32 razy 24

  Część z tych urządzeń to nie chlebaki tylko "breadaki". Swoją drogą to nie spotkałem jeszcze chlebaka który po godzinie lub dwóch nie zrobiłby z pieczywa niejadalnej gumy, albo wysuszył tak że nie da się pogryźć. Zbędny gadżet zawalający blat.

 • pawciu2

  Oceniono 31 razy 23

  Ile ??? 80 zł? Za chlebak? Popier. ?

 • waldiwaldi

  Oceniono 24 razy 20

  Nie chcę Was martwić, ale za taki chlebak jak ten zielony, to 3 lata temu kupiłem za 19,99 PLN. Czarny. Nie bardzo potrafię zrozumieć skąd cena 80 PLN.

 • tornemorgren

  Oceniono 26 razy 20

  Nie musi być drogi - 80 zł. Dodam tylko, że przytłaczająca większość społeczeństwa musi na takie cudo pracować ponad dniówkę. Płaca minimalna to 1530 na rękę i według GUS dotyczy 3/4 pobierających wynagrodzenie.
  Zapamiętajcie tumany z Czerskiej, że mimo waszych starań Polska to PRZEDE WSZYSTKIM prowincja.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX