Dywany w stylu vintage patchwork - przegląd modeli

KM
10.04.2018 14:00
Dywany powracają na salony. Wcale nie muszą być monotonne i gładkie. Modele w stylu vintage, zdobione paletą barw, unikalne i niepowtarzalne nadadzą charakteru i stylu każdemu wnętrzu. Wybraliśmy patchworkowi dywany z polskich sklepów.

Przegląd dywanów w stylu vintagePrzegląd dywanów w stylu vintage Fot. Homebook, nokaut, kolaż ładnydom

Dywany vinatage świetnie sprawdzą się w mieszkaniach, którym chcemy nadać klimatu. Pasują do aranżacji w drewnie, mebli w stłumionej bieli, kominków czy wiklinowych mebli oraz dodatków.

Jak powstają dywany vintage patchwork? Idealnie dobrane i przygotowane kawałki starych dywanów zszywane są w jedną całość, a następnie wzmacniane od spodu, trwałym, solidnym materiałem. Każdy model dywanu jest niepowtarzalny, oryginalny. Niektóre wyglądają jak dzieła sztuki. Patchworkowe dywany vinatge nie należą do najtańszych, jednak osoby chcące mieć w salonie unikalny wzór z pewnościa zdecydują się na każdą cenę.  

Patchworkowe wzory nadają dywanom oryginalności, ale jednocześnie nowoczesnego wyglądu. Odpowiednio wykonane są miękkie, zbite, łatwe do utrzymania w czystości oraz odporne na zniszczenia. Wśród wielu modeli znajdziemy także dywany idealnie pasujące do pokoju dziecięcego. Najtańsze można dostać w znanych sieciówkach.