Stylowe kosze na pranie do 150 złotych

red
05.12.2018 10:00
Kosz na pranie to jeden z niezbędnych elementów wyposażenia twojego mieszkania. Kupując go, warto zwrócić uwagę nie tylko na funkcjonalność, lecz także na wygląd. Kosz na pranie może prezentować się stylowo i dekoracyjnie. Wybraliśmy ładne modele do 150 złotych.

kosze na praniekosze na pranie jojotastic.com/ materiały prasowe

Kosze na pranie: z tkanin

Kosze na pranie wykonane z tkanin lub tworzyw sztucznych będą pasować do wnętrz nowoczesnych i minimalistycznych. Bardzo praktyczną propozycją jest model z przegródkami na ubrania kolorowe, czarne i białe. Zaoszczędzisz tym sposobem czas i sprawniej wykonasz pranie. Innym ciekawym modelem jest kosz z kółkami - łatwo  będzie przetransportować kosz pełen ciężkiego prania do innego pomieszczenia. Jeżeli nie chcesz, żeby kosz rzucał się w oczy, postaw na model wielofunkcyjny. Ten zamykany oprócz pojemnika jest również pufem, który możesz postawić w przedpokoju. Dzięki temu zaoszczędzisz sporo miejsca i przy okazji ukryjesz rzeczy do prania. Do sypialni idealnie sprawdzą się kosze z napisami oraz w formie worka. Wyglądają stylowo i nowocześnie, dzięki czemu nie zaburzą aranżacji mieszkania.

Kosze na pranie: wiklinowe

Wiklinowe kosze na pranie będą pasować idealnie do jasnych i przestronnych wnętrz, szczególnie tych urządzonych w stylu skandynawskim, a także etno lub prowansalskim. Pierwsze pytanie jakie należy sobie zadać, brzmi: gdzie postawić kosz. Może to być zarówno sypialnia, łazienka, jak i przedpokój. Wszystko zależy od rozmiaru i umeblowania pomieszczenia.

Jaki kosz na pranie wybrać? Przede wszystkim taki, który odpowiada nam pod względem estetycznym. Dobierz też jego rozmiar w zależności od tego, jak dużo prania robisz. Jeżeli masz sporą rodzinę, najbardziej praktyczny będzie kosz o takiej wielkości, żebyś nie musiała opróżniać go codziennie.