Modny regał drabina i regały na kółkach: do salonu, kuchni i biura

21.09.2018 15:20
Regał to jeden z podstawowych elementów aranżacji każdego wnętrza. Jest niezbędny w salonie i w biurze, ale przydaje się też w sypialni, kuchni i łazience. Jakie regały są teraz modne? Niekwestionowany hit to regał drabina, ale zachwycił nas też mobilny regał na kółkach!

Nic tak nie dodaje przytulności wnętrzu jak piękny regał wypełniony książkami i domowymi bibelotami. Można ustawić go w salonie obok kanapy albo w sypialni niedaleko łóżka. W biurze sprawdzi się jako miejsce na dokumenty, a w łazience można poukładać na nim ręczniki i ładne pojemniki z kosmetykami. Regał jest połączeniem funkcji praktycznych i dekoracyjnych, dlatego warto wybrać model, który będzie również ozdobą pomieszczenia.

Regał drabina - prosty i funkcjonalny

Regał drabina to niekwestionowany hit współczesnych aranżacji wnętrz. Jego siła tkwi w prostocie, która sprawdza się w każdym mieszkaniu. Regały przypominające formą drabiny nawiązują do stylu skandynawskiego i rustykalnego, ale świetnie łączą się również z innymi stylami. Jeśli szukasz uniwersalnego rozwiązania postaw na klasyczną kolorystykę: biel, czerń albo brąz. Na poszczególnych szczeblach drabiny poustawiaj książki i inne przedmioty. Jak stworzyć estetyczną kompozycję? Zajrzyj do naszego artykułu: Trzy pomysły na stylowe półki w domu.

Regał drabinaRegał drabina Ładny Dom / Mat. partnera

Regał na kółkach - przestawiaj, kiedy chcesz!

Lubisz zmieniać aranżację wnętrza i mieć zawsze wszystko pod ręką? Idealnym rozwiązaniem jest mobilny regał na kółkach. Przestawiaj go kiedy chcesz i w zależności od aktualnych potrzeb. Najlepiej sprawdzi się w kuchni albo w jadalni - możesz ustawić na nim talerze, owoce, słoiki, nalewki albo książki z przepisami. Regał na kółkach to również dobra opcja do salonu. Możesz przysunąć go do kanapy z filiżanką kawy, a gdy nie jest już potrzebny, "odprowadzić" pod ścianę. Fani stylu industrialnego z pewnością docenią modele z dużymi, ciężkimi kółkami i masywnego drewna.

Regał na kółkachRegał na kółkach Źródło: www.angelamariemade.com / Ładny Dom / Mat. partnerów