Najbardziej oryginalne siedziska dla dzieci

KM
20.11.2018 11:35
Twoje dziecko uwielbia zwierzęta? Te siedziska skradną serce każdego miłośnika fauny. Są naprawdę niesamowite! Przypadną do gustu zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Zobaczcie sami.

Siedzisko Miś biały na drewnianych nóżkachSiedzisko Miś biały na drewnianych nóżkach Siedzisko Miś, fot. selsey, materiały partnera

Dzieci są bardzo wymagające. Nie zadowoli ich zwyczajne krzesło. Meble w pokoju dziecięcym muszą być kolorowe, oryginalne, o naprawdę pięknym designie. Jeśli twoje dziecko uwielbia zwierzęta, strzałem w dziesiątkę będzie zakup siedziska w kształcie zwierzaka. W jednym ze sklepów znajdziemy kolekcję, która pozwoli dopasować ulubionego pupila do zainteresowań dziecka.

Siedzisko w kształcie lamy, baranka, słonia, dinozaura, psa, hipopotama czy konia będzie nie tylko doskonałą dekoracją dziecięcego pokoju, ale też rozwinie wyobraźnię malucha.

Siedzisko BaranekSiedzisko Baranek Siedzisko Baranek łaciaty na drewnianych nóżkach, fot. selsey materiały partnera

Każdy mebel w kształcie zwierzaka jest wykonany z materiałów najwyższej jakości, spełnia normy bezpieczeństwa, jest wykonany na stabilnej konstrukcji. Siedziska stworzone są z drewna bukowego, dzięki czemu charakteryzuje je wysoka odporność na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Siedzisko wypełnione jest pianką poliuretanową i obite miękką, puszystą tkaniną.

Krzesełka w kształcie zwierzaków mają tak miłe futerka, że dziecko pokocha swój model od pierwszego przytulenia! Siedziska sprawdzą się jako prezent dla najmłodszych.