Poduszki dekoracyjne - idealne do sypialni, salonu i pokoju dziecka

MT
27.03.2019 13:00
Modne, dekoracyjne poduszki to niezawodny sposób na odświeżenie wnętrza. Wystarczy kilka poduszek w kształcie zwierząt, owoców czy postaci z kreskówek i mieszkanie nabiera nowego wyrazu. Oto, jakie poduszki dekoracyjne wybrać, by pasowały zarówno do salonu, sypialni jak i pokoju dziecka.

Poduszki dekoracyjne - idealne do salonu, sypialni i pokoju dziecka

Poduszki w modne wzory to niezawodny sposób na odświeżenie wnętrz i dekoracje mieszkania. Idealnie nadają się nie tylko do sypialni czy pokoju dziecka, ale także do salonu. Kolorowe poduszki w kształcie zwierząt, owoców czy z motywem kwiatowym bija rekordy popularności. Trudno się temu dziwić - dekoracyjne poduszki są dowodem na to, że nie potrzeba wydawać wiele, aby mieszkanie nabrało świeżości i wyjątkowego klimatu. 

Jakie poduszki dekoracyjne są najmodniejsze? Minęło już czasy kiedy poduszki musiały idealnie pasować do obicia kanapy czy foteli. Obecnie stawia się na wyraziste, nietuzinkowe modele w oryginalnych kształtach. Bardzo popularne są poduszki w kształcie owoców (ananasa czy truskawki), w kształcie zwierząt oraz liter. Takie modele wręcz idealnie pasują do pokoju dziecka, ale bardzo często ozdabiają także sypialnię czy nawet salonu. Kolorowe, wpadające w oko poduszki są świetny sposobem na ożywienie aranżacji. Wnętrza udekorowane poduszkami stają się bardziej przytulne i klimatyczne. 

Więcej o: