WINK Bottle i Bottle Tumbler - praktyczne i w pięknych kolorach

KM
29.04.2019 10:24
Jesteś fanem gorącej kawy i herbaty, a może jedynie zimnych napojów? Uwielbiasz kubki i butelki termiczne, gromadzisz różne modele? Koniecznie musisz zobaczyć modele oferowane przez markę Wink, są zupelnie inna niż wszystkie. Kolory tych kubków i butelek podbiją Twoje serce.

WINK Bottle

WINK Bottle to butelka wyjątkowa, przyjazna dla planety, praktyczna, a jednocześnie jaka ładna! Prezentuje sie naprawdę designersko, ma połyskującą powierzchnię, a w ofercie znajdziemy piękne, unikalne wzory tych butelek. Jakie? Butelka inspirowana jasnym marmurem, z motywem kwiatowym, w neonowym kolorze, w pastelach, z wojskowym wzorem oraz wiele innych, każdy znajdzie butelkę dla siebie.

Butelka marki Wink ma pojemność 500 ml i waży jedynie 28 dag! Wykonana jest ze stali nierdzewnej, z nietoksycznych materiałów. Utrzymuje temperaturę ciepłego napoju aż do 12 godzin, a zimnego do 24 godzin. Lepszej butelki w tej cenie z pewnością nie znajdziesz. Cena butelki w zależności od motywu mieści się w przedziale 80-100 zł. Warto podkreślić, że Wink Bottle jest bardzo szczelna, wyposażona w silinkonową uszczelkę, dzięki czemu w plecaku czy torbie nic się nie rozleje!

Bottle Tumbler

Kubek Bottle Tumbler sprawdzi się w domu, w podróży, ale też w pracy, jeśli zdarza się, że jesteś bardzo zajęty, a nie lubisz zimnej kawy, zimny napój w upalny dzeń to także nie problem Kubek utrzymuje temperaturę ciepłego napoju 3-4 godziny, a zimnego 4-5.

Tumbler prezentuje się elegancko, jest błyszczący, nie zajmuje dużo miejsca, ma pojemność 300 ml, waży 18 dag. Kubek termiczny można stosować do wszelkiego rodzaju napojów – nie wchodzi w reakcje nawet z alkoholami, nie zmienia smaku kawy, herbaty i zimnych napoi. Pokrywka wykonana jest z tworzywa, które podlega recyklingowi. Kubek wyposażony jest w silikonową uszczelkę, z otworem na słomkę, możesz pić napój tak jak lubisz.

Konstrukcja butelek termicznych i kubków marki WINK znacznie różni się od popularnych dawniej termosów, kubków termicznych, bidonów, czy zwykłych butelek na wodę. Dzięki temu daje zdecydowanie większą wygodę w codziennym użytkowaniu. Jest w 100% bezpieczna.

Komentarze (6)
Zaloguj się
 • ongoing

  Oceniono 3 razy 3

  "jedynie 28 dag"? to prawie 1/3 kg, a do tego waga samego napoju. Mam tę butelkę, uważam, że jest ciężka

 • ref-lex

  Oceniono 5 razy 3

  Wyscie slicznych butelek nie widzieli. Banalna reklama dla glupoli.

 • hienawtrampkach

  Oceniono 3 razy 3

  "polska marka" wyprodukowana w Chinach?

 • Tomasz Kowalski

  Oceniono 1 raz 1

  Butelki ładne, ale widziałem wiele bardzo podobnych butelek w skalpach, także w żaden sposób te tutaj unikalne i wy nie są. Są za to droższe niż opcje o których mówię i co to za ściema z tymi 12stoma godzinami trzymania ciepła - chyba jak leży na ciepłym piecu.

 • romanzadomisnki

  0

  Co to znaczy butelki "pąpastelowe" (tak jest na stronie głównej)?

 • student_zebrak

  Oceniono 8 razy 0

  u nas te butelki chodza po - od 5 w gore, ostatnio w Aldi byly jakby pokryte brokatem.
  80-100 pln to zlodziejstwo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX