HIT: domowe urządzenie do popcornu

KM
20.05.2019 11:00
Popcorn to często nieodłączny element podczas oglądania filmów i seriali. Prażoną kukurydzę uwielbia większość z nas. Słoną przekąskę kupujemy w kinie, gotowy w sklepie lub w saszetkach do przygotowania w kuchence mikrofalowej, ale możemy też bezpiecznie i samodzielnie zrobić popcorn w specjalnej maszynce.

Pyszny popcorn przygotujesz w domu – maszynki do popcornu

Jeśli jesteś wielbicielem popcornu na pewno wiesz, że kupiony gotowy w sklepie, a świeżo przygotowany diametralnie różni się smakiem – jest świeży, aromatyczny i chrupiący! Przygotowywanie kinowej przekąski na patelni może być niebezpieczne, grozi poparzeniem, ale jest tez zdecydowanie bardziej kaloryczne, ponieważ wymaga to przygotowywania popcornu na tłuszczu.

Maszynka do popcornuMaszynka do popcornu Fot. Homebook, materiały partnera

Maszynka do popcornu przygotowuje kukurydze pod wpływem działania gorącego powietrza – przekąska jest zdrowa, nie przypala się i ma dużo mniej kalorii. Urządzenia do popcornu wykonane z najwyższej jakości materiałów, takich jak tworzywa sztuczne, czy stal nierdzewna, dzięki czemu będą niezawodnie pracować przez długie lata. Samo działanie maszyny jest bardzo proste, wystarczy włożyć do środka kukurydzę i uruchomić sprzęt. Prażoną kukurydzę, w zależności od modelu urządzenia otrzymamy w ciągu 2,5 do 3 minut.

Maszynka do popcornu jest łatwa w utrzymaniu czystości, wydajna i o bardzo ładnym designie, świetnie będzie się prezentowała na kuchennym blacie, stole z przekąskami podczas imprezy z przyjaciółmi.

Domowe urządzenie do przygotowywania popcornuDomowe urządzenie do przygotowywania popcornu Fot. Homebook, materiały partnera, kolaż czterykąty

Wybierając urządzenie warto sprawdzić czy model wyposażony jest w antypoślizgowe nóżki i sprawdzić jego moc, by miała conajmniej 1100 W. Włącznik i lampka kontrolna pozwolą kontrolować proces prażenia kukurydzy.

Urządzenie do domu kupimy za mniej niż 250 złotych.