Co nowego w sklepach Lidla? Produkty marki ERNESTO w świetnych cenach

MT
09.07.2019 12:00
Lidl przygotował dla swoich klientów nie lada gratkę. W ofercie sklepu znalazły się produkty do kuchni marki ERNESTO, takie jak patelnie, miski, pudełka czy sztućce, które zachwycają nie tylko wyglądem, ale także jakością. Oto polecane produkty, które znajdziemy w Lidlu.

Akcesoria do kuchni od Lidla – propozycje

Sztućce marki Ernesto do kupienia w sklepach Lidla.Sztućce marki Ernesto do kupienia w sklepach Lidla. Akcesoria kuchenne z Lidla - przegląd, fot. Lidl

 Nie od dziś wiadomo, że w sklepach Lidla prócz artykułów spożywczych, coraz częściej można znaleźć wysokiej jakości produkty gospodarstwa domowego. Garnki, zastawa stołowa, kuchenne AGD to to tylko niektóre z propozycji, jakie można znaleźć w Lidlu. Jedną z wiodących marek, produkującą akcesoria kuchenne dla Lidla jest ERNESTO®. Postanowiliśmy przyjrzeć się ofercie sklepu i wybraliśmy produkty tej marki, które szczególnie zasługują na uwagę i zainteresowanie klientów.

Co znajdziemy w sklepach Lidla? Uwagę klientów przyciągają patelnie wykonane z różnego rodzaju materiałów. W ofercie sklepu można znaleźć patelnie ceramiczne, aluminiowe z powłoką ceramiczną, patelnie ze stopu aluminium z drewnianą rączką oraz patelnie ze stali szlachetnej.

Patelnia ze stopu aluminium z drewniana rączką cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na szereg zalet. Ten model patelni jest wyjątkowo wytrzymały i odporny na zarysowania i wysokie temperatury. Dodatkowo szybko się nagrzewa i jest energooszczędna. Świetnie sprawdzi się również patelnia ceramiczna wyposażona w wysokiej jakości powłokę antyadhezyjna ILAG. Dodatkową zaletą jest fakt, że ten model patelni nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym także indukcyjnych. Dla tych, którym zależy na zdrowym i nietłuszczowym smażeniu, idealnie nadaje się patelnia ze stali szlachetnej.

Spośród akcesoriów kuchennych marki ERNESTO®, które można znaleźć w sklepach Lidla dużym zainteresowaniem cieszą się sztućce, wykonane ze stali nierdzewnej. Zestaw składa się z 24 części, do wyboru mamy komplet matowy lub polerowany na połysk. Świetnym wyborem jest także miska lub 4 miseczki z porcelany, koszyk na owoce lub zestaw szklanych pojemników. Nie dość, że wszystkie przedstawione produkty są praktyczne i wykonane ze świetnej jakości materiałów to jeszcze są przystosowane do mycia w zmywarce, zamrażania i podgrzewania.

Wszystkie nasze propozycje znajdziecie poniżej:

Więcej o: