Szkło Leonardo - niemieckie projekty tworzone na najwyższym poziomie

Wioleta Bednarczyk
06.12.2019 11:14
Leonardo to najbardziej znana marka niemieckiego producenta wyrobów ze szkła - Glaskoch. Poznaj szklane wzornictwo, które w subtelny sposób podkreśli wysublimowany styl aranżacji.

Szkło Leonardo PucciniSzkło Leonardo Puccini mat. pras. Partnera

Transparentne i eleganckie, ale również bardzo kolorowe i radosne jest szkło Leonardo – brandu z ponad 150-letnim doświadczeniem. Także jednego z największych europejskich producentów, który eksportuje swoje produkty do ok. 90 krajów na całym świecie. W ofercie można znaleźć szklanki, kieliszki, naczynia, pojemniki, wazony, figurki, świeczniki, czy etażerki ze szkła – przezroczystego, jak również bardzo kolorowego. 

Poznaj różnorodne kolekcje marki Leonardo, która tworzy je przy współpracy z najlepszymi projektantami. Niech szklana klasa zagości również w twoim domu.

Projekt szkła Leonardo, za który marka otrzymała nagrodę German Design Award Winner 2016Projekt szkła Leonardo, za który marka otrzymała nagrodę German Design Award Winner 2016 mat. pras. Partnera

Szklane produkty Leonardo to synonim rękodzieła i sztuki użytkowej na najwyższym poziomie. Marka jest częścią rodzinnej firmy Glaskoch, z siedzibą w miasteczku Bad Driburg i jest obecna już od 1859 roku. Z pewnością wielki sukces i popularność zawdzięcza świetnej i uniwersalnej ofercie, która prezentuje szkło dla każdego domu.

Więcej o: