Czysty i pachnący dom: Akcesoria i urządzenia do szybszego sprzątania

Wioleta Bednarczyk
09.12.2019 13:10
Urządzenia i akcesoria, które zaprojektowane zostały z myślą o szybkim sprzątaniu całego domu. Częściej pozwolą cieszyć się czystością wnętrz. Odkurzacz bezworkowy i elektryczna myjka to nasze typy!

Elektryczna myjka do szyb RovusElektryczna myjka do szyb Rovus mat. pras. Partnera

Z odpowiednimi akcesoriami i urządzeniami łatwiej utrzymać ład oraz porządek w domu. Można też posprzątać o wiele szybciej. Wybrane produkty na to pozwalają. 

To też łatwi w użyciu pomocnicy do sprzątania. Wśród nich odkurzacze: zwykłe, bezprzewodowe, do czyszczenia na mokro lub sucho, wielofunkcyjne, czy bezworkowe. Są też mopy parowe i ze spryskiwaczem, ręczne i elektryczne myjki do okien, bezprzewodowe żelazka i parownice do ubrań, wentylatory wielofunkcyjne, oczyszczacze powietrza, różne filtry i wszelkie inne akcesoria i urządzenia, które ułatwiają utrzymanie porządku w domu.

Z produktami Rovus szybciej i przyjemniej wykonasz codzienne obowiązki. Dzięki czemu zyskasz czas na dodatkowe przyjemności. Sprawdź koniecznie co przygotowaliśmy!

Przenośny generator pary RovusPrzenośny generator pary Rovus mat. pras. Partnera

Sprytne i poręczne urządzenia, które chwycisz w jedną rękę. Z nimi posprzątasz cały dom w mgnieniu oka. Są też produkty, które oczyszczą powietrze z kurzu, dymu, brzydkich zapachów, roztoczy oraz innych zanieczyszczeń, które mogą być przyczyną alergii i dolegliwości zdrowotnych.

Odkurzacz bezworkowy RevusOdkurzacz bezworkowy Revus mat. pras. Partnera

Więcej o:
Komentarze (2)
Zaloguj się
  • kinia-883

    Oceniono 2 razy 2

    Kiedyś po odkurzaniu w powietrzu unosił się duszący zapach kurzu, ale zamieniłam workowy odkurzacz na iRobota Roomba i7+ ze stacją clean base, więc pyłki są zrzucane bezpośrednio do pojemnika. To poprawiło zapach, no i jakość powietrza w domu.

  • grazka010272

    Oceniono 4 razy -2

    Fajne urządzenia ale raczej na małe powierzchnie jak się ma dużo okien to mycie tym czymś może przyprawić o ból głowy. znalazłam w necie taką firmę cleanmed mają tam naprawdę fajne myjki do okien, co prawda nie elektryczne ale tradycyjne. i powiem wam naprawdę dają radę a do tego płyn CIF Window & Multi i naprawdę jest mega polecam wypróbujecie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX