Dekoracyjne poduszki z możliwością personalizacji

Wioleta Bednarczyk
14.01.2020 09:20
Poduszki dekoracyjne z możliwością personalizacji będą idealne nie tylko na prezent. To świetny pomysł na podkreslenie indywidualności i charakteru wnętrza. Zobaczcie!

Poduszki z dedykacją, personalizacją, czy ze specjalnym nadrukiem? Przedstawiamy świetne pomysły na udekorowanie sofy, podkreślenie indywidualnego charakteru wnętrza lub prezent dla bliskiej osoby. To modne i przyjemne w dotyku ozdobne tekstylia.

Poszewki są wykonane z wysoko gatunkowej bawełny, która nie kurczy się w praniu. Chyba, że wypierzecie je w 90 stopniach, wtedy wszystko jest możliwe. Można je prasować.

Nadruki i farby wodne nanoszone na poduszki są trwałe i nie szkodzą bawełnie, a przede wszystkim naszej skórze. Są bezpieczne dla zdrowia. 

Bawełniana poduszka z nadrukiem dla miłośników górBawełniana poduszka z nadrukiem dla miłośników gór Crazyshop.pl

Pamiętaj! Podczas aranżowania strefy odpoczynku warto postawić na jasne kolory poduszek, jak w naszych galeriach. Ładniej wyeksponujesz różne ich wzory i nadruki. Twoje dekoracyjne poduszki spełnią wówczas rolę funkcjonalną i dekoracyjną. Dodadzą też naturalnego wdzięku twojej sofie. 

Więcej o:
Komentarze (2)
Zaloguj się
 • felicjan.dulski

  Oceniono 2 razy 2

  Ten napis na zdjęciu nagłówkowym jest bez sensu.
  Bo jeżeli dobra żona=XD, to X= (dobra żona)/D.
  Ta kreska ułamkowa jest zbyt długa.
  "X=" nie powinno być "podkreślone".

 • gibbonzlodzi

  Oceniono 4 razy 2

  Snobizm do potęgi "kicz".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX