akcesoria łazienkowe

 • Duża łazienka - jak ją urządzić?

  Duża łazienka - jak ją urządzić?

  Łazienka to miejsce, w którym spędzamy dużo czasu. Każdemu z nas marzy się duża i wygodna wanna, szczególnie ta wolno stojąca. Jak zaaranżować pomieszczenie by w pełni odpowiadało naszym potrzebom? Nic prostszego! Poniżej przedstawiamy kilka praktycznych porad dzięki, którym duża łazienka nabierze wyjątkowego charakteru!

 • Łazienka w romantycznym stylu

  Łazienka w romantycznym stylu

  W urządzaniu wnętrz króluje obecnie prostota, stonowane barwy, szarości oraz minimalizm. Jak urządzić łazienkę, by zachowując te proporcje, jednocześnie mając pomieszczenie pełne ciepła i subtelności? Idealna będzie łazienka w stylu romantycznym.

 • Kompleksowe serie łazienkowe Kludi i Esprit

  Kompleksowe serie łazienkowe Kludi i Esprit

  Kludi Ambienta i Esprit to dwie serie, które zawierają bogaty wybór akcesoriów łazienkowych. Eleganckie elementy dodają łazience charakteru.

 • Akcesoria: zestawy łazienkowe

  Akcesoria: zestawy łazienkowe

  Wisienką na torcie w wystroju łazienki mogą stać się dekoracyjne akcesoria. W sklepach dostać można komplety łazienkowe w różnych stylach, kolorach oraz cenach. Z pewnością każdy coś dla siebie znajdzie...

 • Uchwyt do wanny Kaldewei

  Uchwyt do wanny Kaldewei

  Relaks i przyjemność czerpana z błogiej, rozluźniającej kąpieli mogą stać się jeszcze bardziej intensywne dzięki inteligentnym akcesoriom kąpielowym. Takim, jak chociażby uchwyt kaldewei Pool, który łączy w sobie komfort użytkowania, wygodę oraz bezpieczeństwo, spełniając jednocześnie najwyższe wymogi nowoczesnego designu.