Castorama

 • 3 rzeczy z łazienki, które kiedyś straszyły - teraz są na nie stylowe rozwiązania!

  3 rzeczy z łazienki, które kiedyś straszyły - teraz są na nie stylowe rozwiązania!

  Łazienka jest wyjątkowym miejscem w domu. Powinna być estetyczna, stylowa, a zarazem praktyczna. To miejsce, w którym chcemy się zrelaksować podczas kąpieli urządzając domowe SPA. Planujesz remont łazienki, ale boisz się, że niektóre elementy wystroju, które są obowiązkowe mogą ją oszpecić? Nie martw się! Ostatnie lata były prawdziwą rewolucją wnętrzarską, dzięki której nawet muszla klozetowa zasługuje na miano eleganckiej i stylowej!

 • Tanie i praktyczne meble kuchenne Castorama

  Tanie i praktyczne meble kuchenne Castorama

  Uniwersalne i przystępne cenowo meble kuchenne Castorama sprawdzą się w różnych wnętrzach - zarówno w tych przestronnych, jak i w tych niewielkich, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota. Możemy wybrać gotowy zestaw lub zdecydować się na modułowe meble kuchenne Castorama, które pozwalają precyzyjnie dopasować każdy element do układu pomieszczenia.

 • Świetlisty ogród: wybieramy lampy ogrodowe

  Świetlisty ogród: wybieramy lampy ogrodowe

  Lampy ogrodowe mogą spełniać kilka różnych funkcji. Ciepłe oświetlenie latarni stworzy przyjemny nastrój, intensywne światło, uruchamiane za pomocą czujnika ruchu poinformuje nas o nadejściu intruza, a stylowa girlanda zapewni bajkową dekorację tarasu. Wybierzmy lampę ogrodową, która najlepiej sprawdzi się w otoczeniu naszego domu.

 • Katalog Castorama - Ogród 2014

  Katalog Castorama - Ogród 2014

  W katalogu Ogród 2014 Castorama prezentuje najnowszą ofertą mebli, roślin, narzędzi i akcesoriów przeznaczonych do małych i dużych powierzchni, a także inspirujące aranżacje balkonów i ogrodów. Poza ofertą produktową katalog zawiera wiele innowacyjnych rozwiązań, praktycznych porad, a nawet przepisów kulinarnych.