ciepło

 • Ile ciepła ucieka przez okna? Jak je zatrzymać?

  Ile ciepła ucieka przez okna? Jak je zatrzymać?

  Masz dom jednorodzinny i zastanawiasz się jak dużo energii zużywasz na ogrzanie budynku? Zdecydowanie ogrzewanie pochłania najwięcej energii, ponieważ ciepło ucieka przez ściany, dach, okna oraz drzwi. Ile ciepła ucieka z domu przez okna? Co zrobić, żeby temu zapobiec? Podpowiadamy!

 • Do czego przyda się termowizja: zobacz usterki i znajdź rozwiązania

  Do czego przyda się termowizja: zobacz usterki i znajdź rozwiązania

  Termowizja pozwala sprawdzić jakość wykonanych prac i wykorzystanych przy budowie lub remoncie materiałów. Pomaga również znaleźć przyczyny braku komfortu cieplnego lub nadmiernych strat ciepła. Najlepiej, aby po badaniu powstał raport z interpretacją zdjęć, wskazaniem wad badanego obiektu oraz propozycjami ich usunięcia. Prezentujemy termogramy miejsc, którymi ciepło najczęściej ucieka z naszego domu i propozycje rozwiązań.

 • Temperatura pod kontrolą

  Temperatura pod kontrolą

  Elektroniczna głowica termostatyczna Thera Pro HR90 wyróżni się dużym, ruchomym i do tego podświetlanym ekranem. Można na nim odczytać wysokość temperatury w pomieszczeniu.

 • Kocioł MAINFOUR nareszcie w Polsce !

  Kocioł MAINFOUR nareszcie w Polsce !

  Marka BAXI ponownie wchodzi na rynek polski, wprowadzana pod skrzydłami De Dietrich Technika Grzewcza, prezentując kocioł MAINFOUR. Przygotowywany przez wiele miesięcy scenariusz wdrożeń produktów został podzielony na kilka etapów.

 • Barokowy grzejnik

  Barokowy grzejnik

  Na ten niezwykły przedmiot zwróciliśmy już wcześniej uwagę, ale jego forma jest tak niezwykła, że warto pokazać go dokładniej.

 • Piękne grzanie

  Piękne grzanie

  Czy można podziwiać urodę grzejnika? - okazuje się, że tak! Klimat naszej części świata wymaga dogrzewania w porze jesienno - zimowej, stąd taka różnorodność dostępnych rodzajów i form grzejników.

 • Nastrojowe wieczory w bloku?

  Nastrojowe wieczory w bloku?

  Kto z nas nie marzy w trakcie długiej zimy o miłych, ciepłych wieczorach przy kominku?

Więcej o:

ciepło