coworking

 • BeYOURSeLF - coworking w nowym wydaniu

  BeYOURSeLF - coworking w nowym wydaniu

  Współczesne firmy coraz częściej odchodzą od tradycyjnych biur i poszukują bardziej wygodnych i elastycznych rozwiązań. Jednym z nich jest nowatorski koncept BeYOURSelf stworzony przez Adgar Poland. BeYS to połączenie coworkingu i najmu tradycyjnego. Sprawdziliśmy, na czym polega funkcjonowanie tego konceptu i jakie są jego zalety.

 • Coworking: jakie ma zalety?

  Coworking: jakie ma zalety?

  Coworking to termin, który pochodzi z języka angielskiego i oznacza po prostu "pracować razem". W praktyce, coworking daje możliwość indywidualnej lub wspólnej pracy w specjalnie wynajętym w tym celu pomieszczeniu. Rozwiązanie to wykorzystywane jest głównie przez freelancerów, którym praca w przestrzeni biurowej daje większy komfort, niż praca w domu. Sprawdzamy jakie zalety ma coworking.

 • The Brain Embassy - pierwsze takie biuro w Polsce. Czas na co-creating!

  The Brain Embassy - pierwsze takie biuro w Polsce. Czas na co-creating!

  The Brain Embassy, czyli jak się pracuje w wagoniku kolejki linowej, domku na drzewie czy w budce telefonicznej? W budynku Adgar Park West w Warszawie swoją działalność rozpoczyna The Brain Embassy - pierwszy co-creating, w którym będą mogli się spotkać oraz dzielić swoimi pomysłami i doświadczeniem przedstawiciele różnych światów - korporacji, małych i średnich firm, start-up'ów oraz freelancerzy.

Więcej o:

coworking

 • Coworking: jakie ma zalety?

  przestaje być dla nich komfortowe. Miejsca te nazywane są przestrzenią coworkingową i z roku na rok powstaje ich coraz więcej. Coworking: biuro dla nomadów W zasadzie każdy, kto ma laptopa, smartfona i dostęp do internetu może pracować z dowolnego miejsca na świecie (o ile tylko specyfika wykonywanego

 • BeYOURSeLF - coworking w nowym wydaniu

  Brain Embassy. Koncept znajduje się w kilku lokalizacjach w Warszawie: w Adgar Park West, Adgar BIT i Adgar Plaza One. Więcej, niż coworking Zanim powstał koncept BeYS przeprowadzone zostały dokładne analizy zmian na rynku pracy, które obejmowały m.in. codzienne zachowania zarówno pracowników, jak i