Garderoba

Garderoba - jak ją urządzić. Garderoba to bardzo ważne miejsce w całym domu. Dzięki wydzielonej przestrzeni czy też całemu pomieszczeniu na garderobę, można w mieszkaniu zachować większy ład i porządek. Wszystkie potrzebne rzeczy mogą być przechowywane w jednym miejscu, co zdecydowanie ułatwia życie domownikom. Garderoba musi być odpowiednio urządzona - powinny być w niej regały i półki na ubrania, akcesoria, biżuterię, paski, apaszki, musi się też znaleźć miejsce np. do przechowywania żelazka, lustro itd.

Garderoba - gdzie ją ulokować. Najlepiej, by garderoba została urządzona w pobliżu sypialni albo łazienki. Dzięki temu możliwe będzie szybkie i sprawne korzystanie z niej. Warto więc projektując dom wybrać takie miejsce, które będzie mogło posłużyć za funkcjonalną garderobę. Tutaj też wszystko zależy od potrzeb i przyzwyczajeń domowników.

Garderoba - jak zadbać o porządek w niej. Warto wybrać meble do garderoby, które będą maksymalnie funkcjonalne. Na estetykę już nie zwracamy na pewno takiej uwagi, gdyż nie jest to pomieszczenie reprezentacyjne, głównie o to chodzi, by meble pozwalały tam zadbać o maksymalnie porządek. Powinny być to więc regały i szafy z drzwiami przesuwnymi, pamiętajmy też o lustrze.