• 5 pomysłów na kuchenną ścianę

  5 pomysłów na kuchenną ścianę

  Fragment ściany nad kuchennym blatem pomiędzy ciągiem dolnych i górnych szafek to newralgiczne miejsce w każdej kuchni. Może być niezwykłą ozdobą całego pomieszczenia, ale równie dobrze odnajduje się w roli subtelnego tła kuchennej zabudowy. Przedstawimy najpopularniejsze i najciekawsze pomysły na wykończenie tego kuchennego elementu.

 • Zlewozmywak lubi zmywać

  Zlewozmywak lubi zmywać

  Żadna kuchnia nie może się bez niego obejść. Jest mało widoczny, ale jednak niezmiernie ważny. Zlewozmywak, bo o nim mowa, powinien być nie tylko estetyczny i dopasowywany do całej zabudowy, ale przede wszystkim praktyczny.

 • Co na front?

  Co na front?

  W każdej kuchni główną rolę odgrywają meble, ich forma, kształty czy kolorystyka. Niemniej ważne są też fronty kuchenne, które w znaczący sposób wpływają na estetykę wnętrza.

 • Błędy w urządzaniu kuchni

  Błędy w urządzaniu kuchni

  Każdy chciałby, aby jego kuchnia była piękna, wygodna i funkcjonalna. Jednak czasami trudno pogodzić te kwestie w jednym, niejednokrotnie małym pomieszczeniu, w którym trzeba pomieścić dużo mebli, sprzętów i akcesoriów. Warto więc dobrze rozplanować kuchnię, by nie narażać się na dyskomfort użytkowania lub niepotrzebne zmiany.

 • Piekarniki

  Piekarniki

  Aromatyczne mięsa, wspaniałe zapiekanki, smakowite dania, cudowne ciasta. Któż mógłby obejść się bez tych smakowitości? Aby móc je przyrządzać potrzebny jest jednak piekarnik, jedno z najważniejszych urządzeń AGD, które powinno znaleźć się w każdej kuchni.

 • Męska rzecz - urządzamy kuchnię faceta

  Męska rzecz - urządzamy kuchnię faceta

  Przyzwyczailiśmy się już do tego, że to kobiety mają decydujące zdanie co do aranżacji salonu, sypialni, łazienki. Nie inaczej jest w przypadku kuchni. Stereotypowo postrzega się to pomieszczenie jako królestwo Pani domu. Zwykle kuchnie są więc urządzone w stonowanych, ciepłych, pastelowych kolorach, z pięknymi dodatkami i dekoracjami. Jak jednak wyglądałaby typowo ?męska" kuchnia?

 • Kuchnia bezpieczna dla dziecka

  Kuchnia bezpieczna dla dziecka

  Kuchnia to miejsce, które niezwykle fascynuje małe dzieci. Jest w niej dużo ciekawych przedmiotów, akcesoriów, o wiele bardziej intrygujących niż dobrze znane zabawki. Niestety jest też miejsce szczególnie niebezpieczne dla maluchów.

 • Meblujemy lodówkę

  Meblujemy lodówkę

  Każdy z nas ma w swej kuchni lodówkę. Nie każdy jednak potrafi z niej umiejętnie korzystać, co często skutkuje dużym zużyciem energii elektrycznej, a co gorsza szybką utratą świeżości chłodzonych produktów, ich walorów smakowych i przydatności do spożycia. Jak więc rozsądnie użytkować chłodziarkę?

 • Zabawa w chowanego, czyli AGD do zabudowy

  Zabawa w chowanego, czyli AGD do zabudowy

  Jeszcze nie tak dawno sprzęt do zabudowy był trudno dostępny a kuchnia wyposażona w tego typu urządzenia kojarzyła się z luksusem. Dziś jest to standard, bez którego trudno wyobrazić sobie nowoczesną kuchnię. Nic tak bowiem nie dopełnia całości i nie podkreśla formy kuchennej zabudowy jak idealnie wkomponowane AGD.

 • ADG na miarę XXI wieku!

  ADG na miarę XXI wieku!

  Może nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale kuchnia to takie miejsce w domu, w którym spotkać możemy najwięcej nowinek technicznych i ciekawych rozwiązań technologicznych na miarę XXI wieku. Wszystko za sprawą sprzętów AGD, które w coraz większym stopniu tworzone są dla naszej wygody, oszczędności czasu, energii, po prostu z myślą o użytkownikach.