Kuchnia sercem domu

Kuchnia sercem domu

 • Zielone dodatki do kuchni

  Zielone dodatki do kuchni

  Kolor zielony w kuchni wnosi świeżość. Szczególnie pasuje do białych mebli kuchennych ale nie tylko. Wybraliśmy 22 zielone dodatki, które warto mieć w swojej kuchni.

 • 10 aranżacji kuchni w różnych stylach. Każda inna, wszystkie piękne

  10 aranżacji kuchni w różnych stylach. Każda inna, wszystkie piękne

  Jak urządzić kuchnię? Na jaki styl się zdecydować? Wybraliśmy 10 aranżacji kuchni - każda jest urządzona w innym stylu, każda ma w sobie to "coś", co sprawia, że nie chce się z nich wychodzić. Zobacz wszystkie i wybierz swoją ulubioną.

 • Kuchnia zorganizowana wokół wyspy

  Kuchnia zorganizowana wokół wyspy

  Wyspy kuchenne nie tylko dobrze wyglądają, ale też są funkcjonalne. W szczególności sprzyjają wspólnemu gotowaniu. Jak je zaplanować i czego wymagają?

 • Kuchnia otwarta na salon. Jak stworzyć przyjazną przestrzeń?

  Kuchnia otwarta na salon. Jak stworzyć przyjazną przestrzeń?

  Kuchnia otwarta powoduje, że wnętrze wydaje się większe i ułatwia kontakt z innymi domownikami, co jest szczególnie korzystne, gdy w domu są małe dzieci. Zanim jednak przystąpisz do burzenia ścian, przeczytaj jak stworzyć przyjazną przestrzeń.

 • Płyty gazowe - Lepszy smak potraw

  Płyty gazowe - Lepszy smak potraw

  Gotowanie na gazie ma wielu żarliwych zwolenników. Część szefów kuchni nie wyobraża sobie innego sposobu obróbki termicznej. Według nich tylko gaz pozwala wydobyć z przygotowywanych potraw niepowtarzalną głębię smaku. Wśród zalet płyt gazowych wymienia się także ich niezawodność, niskie koszty eksploatacji i atrakcyjne ceny. Teka, renomowany producent urządzeń AGD, ma w swojej ofercie wiele ciekawych modeli płyt gazowych.

 • Nowe baterie kuchenne TEKA - Zabawa kolorem i kształtem

  Nowe baterie kuchenne TEKA - Zabawa kolorem i kształtem

  W przemyślanym wnętrzu ważną rolę odgrywają detale, które nadają pomieszczeniu charakteru. Dlatego warto na nie zwrócić uwagę projektując lub remontując kuchnię. Czasami wystarczy całkiem niewiele - oryginalna ozdoba czy nietypowa bateria kuchenna, aby wnętrze nabrało nowego wyrazu. Dla wszystkich, którzy myślą o zmianach w wystroju kuchni, TEKA przygotowała bogatą ofertę wysokiej jakości baterii kuchennych.

 • Zlewozmywaki TEKA

  Zlewozmywaki TEKA

  Tegranit Plus to wysokiej jakości materiał, który gwarantuje wieloletnią trwałość oraz oryginalny kamienny wygląd zlewozmywaka, dzięki połączeniu kwarcu i akrylu w proporcjach 80% do 20%. Taka mieszanka sprawia, że zlewozmywak jest bardzo wytrzymały i odporny na zarysowania oraz wysokie temperatury. Potwierdzeniem najwyższej jakości jest 20 lat gwarancji, którą objęte są modele zlewozmywaków z tegranitu.

 • TEKA EBON Elegancja w prostej linii

  TEKA EBON Elegancja w prostej linii

  Słynny architekt Frank Lloyd Wright określił kuchnię jako „serce domu”. To nie tylko miejsce, gdzie przygotowuje się posiłki, lecz także centrum rodzinnego życia. Dlatego szczególnie ważna jest w niej funkcjonalność oraz miła atmosfera, kreowana między innymi przez styl elementów wyposażenia. Nowa linia piekarników i kuchenek mikrofalowych TEKA EBON wychodzi naprzeciw potrzebom klientów szukających bezpiecznych i niezawodnych produktów w przystępnej cenie. Zadbano w niej o ponadczasowe wzornictwo, które wyróżnia elegancki minimalizm i proste linie.

 • Baterie łazienkowe Teka Formentera - Inne spojrzenie na wodę

  Baterie łazienkowe Teka Formentera - Inne spojrzenie na wodę

  Inspiracją do stworzenia nowej linii baterii łazienkowych TEKA Formentera były spienione wody wodospadów. Płynący strumień, który po minięciu progu opada kaskadą w dół, uzyskuje dodatkową moc, pozwalającą lepiej wykorzystać każdą spadającą krople. Serię Formentera charakteryzują proste linie z delikatnymi zaokrągleniami i najwyższa jakość wykonania. W bateriach umywalkowych zainstalowano specjalne perlatory ograniczające przepływ wody do 5 l/m i tym samym zredukowano jej zużycie o ok. 60%. Wśród dostępnych modeli wyróżnia się niezwykle oryginalna bateria kaskadowa, w której otwarta, górna część wylewki pozwala obserwować płynący strumień wody.