Projekty i prezentacje

Projekty i prezentacje domów i mieszkań, prezentacje architektoniczne nowych budynków, najciekawsze projekty i prezentacje związane z wystrojem wnętrz, architekturą, przestrzenią mieszkalną, która przybiera różne, czasem zaskakujące formy. W naszym serwisie znajdziecie przekrój projektów i prezentacji, które będą inspiracją w urządzaniu domu, mieszkania, przestrzeni biurowej, domku letniego, przestrzeni na wynajem. Liczne prezentacje oraz projekty wnętrz w różnym stylu mogą być inspiracją do urządzenia salonu, sypialni, kuchni, łazienki. Mieszkanie singla, dom na uboczu, projekt i prezentacja wnętrza dla osób, posiadających bogate zbiory książek i czasopism. To wszystko znajdziecie w naszym serwisie.

Projekty i prezentacje. Architektura

Na naszej stronie znajdziecie również liczne projekty i prezentacje, dotyczące architektury. Poznacie zarówno najbardziej udane, światowej klasy projekty architektoniczne, jak również przykłady najmniej udane, które mogą być jedynie przestrogą dla obecnych i przyszłych architektów. Projekty i prezentacje dają nam dobry ogląd tego, co jest obecnie modne oraz tego, co przestarzałe i mało atrakcyjne. Pozwalają wybór sobie własne zdanie na temat panujących trendów, dają dowody na to, że to, co modne nie zawsze znaczy udane.

Projekty i prezentacje. Urządzanie wnętrz

Dzięki licznym projektom i prezentacjom dowiecie się, jak stworzyć spójną, przemyślaną pod każdym względem przestrzeń w danym stylu. Poznacie udane projekty i prezentacje oświetlenia, doboru mebli, kolorystyki i dodatków, które stworzą klimat, jakiego szukamy. Na naszej stronie chętnie prezentujemy projekty wnętrz, stworzone na potrzeby polskich i zagranicznych gwiazd, które mogą być dobrą inspiracją do zmiany wyglądu naszego mieszkania czy domu. Zobaczycie, jak wyglądają pomieszczenia, których główną dekoracją są ściany, zaprezentujemy wam projekty, które sprawdzą się w urządzaniu domu za miastem, znajdziecie też liczne porady dla zwolenników miejskiej dżungli.

Projekty i prezentacje. Inspiracje

Trudno sobie wyobrazić bardziej inspirującą, pełną innowacyjnych rozwiązań i zaskakujących połączeń niż dom architekta. Na naszej stronie znajdziecie również liczne projekty i prezentacje przestrzeni, w której mieszkają projektanci. Są to prawdziwe perełki, projekty, które można oglądać godzinami, bo każdy szczegół jest w nich ważny i zawsze przemyślany. Prezentacje takich wnętrz kuszą stylem, wyczuciem koloru i formy. Po obejrzeniu takich zestawień zawsze mamy ochotę dokonać rewolucji w naszych przestrzeniach mieszkalnych. Staramy się prezentować projekty, które na długo zapadają w pamięć i potrafią nas naprawdę zaskoczyć niecodziennymi, oryginalnymi pomysłami.