Łazienka

 • Łazienka w stylu indyjskim

  Łazienka w stylu indyjskim

  Przed nami naprawdę wielkie wyzwanie: odmienić łazienkę , nie skuwając płytek ze ściany. Zadanie bardzo trudne, co nie znaczy, że niewykonalne.

 • Jak oświetlić łazienkę

  Jak oświetlić łazienkę

  Światło może być dekoracją łazienki - często tak niewielkiej, że nie ma w niej miejsca na żadne ozdoby.

 • Mała łazienka z królewską kabiną prysznicową

  Mała łazienka z królewską kabiną prysznicową

  Łazienka niewielka, bo zaledwie 4-metrowa, za to kabina prysznicowa ogromna i jeszcze odrobina wolnego miejsca na środku.

 • Jak urządzić idealną łazienkę - 12 zasad

  Jak urządzić idealną łazienkę - 12 zasad

  Wszystko, co powinniście wiedzieć o łazience doskonałej, czyli takiej, gdzie elegancja i funkcjonalność są ze sobą ściśle powiązane. Gdzie przestrzeń jest tak doskonale zorganizowana, że każda rzecz ma swoje miejsce.

 • Łazienka w kolorach ziemi

  Łazienka w kolorach ziemi

  Naturalne kolory ziemi, miodu, piasku. Naturalne materiały jak terakota i drewno. Naturalne jest najpiękniejsze.

 • Łazienkowa kapsuła

  Łazienkowa kapsuła

  Nie jest duża, ale na pewno rzuca się w oczy. Ta łazienkowa kapsuła spełnia marzenie zarówno o locie na Czerwoną Planetę, jak i o funkcjonalnym zagospodarowaniu niewielkiego wnętrza

 • Łazienki z wanną

  Łazienki z wanną

  Oferowane przez producentów wanny różnią się nie tylko wielkością, ale także kształtem i kolorem. Stwarzają więc możliwość aranżacji każdej łazienki, nawet trudnej do zagospodarowania.

 • Łazienka: płytki jak lawa

  Łazienka: płytki jak lawa

  Połączenie surowego designu i dyskretnej elegancji, inspirowanej naturą - tak najkrócej można opisać kolekcję łazienkowych płytek ceramicznych Ceramstic Volcano. Ich chropowata faktura i stonowane kolory wywołują skojarzenia z zastygłą lawą.

 • Łazienka: pralnia w schowku

  Łazienka: pralnia w schowku

  W łazience zwykle trzeba znaleźć miejsce nie tylko na niezbędne urządzenia sanitarne, ale także na pralkę i zapas detergentów. Nasza projektantka przygotowała dwa ciekawe pomysły, jak wydzielić w tym pomieszczeniu praktyczną minipralnię.

 • Łazienka: modne trendy

  Łazienka: modne trendy

  Projektanci starają się zatrzeć wyraźne granice między łazienką a resztą domu. Ma to być miejsce, które nie odbiega urodą od innych pomieszczeń.

 • Drewno w łazience - aranżacje

  Drewno w łazience - aranżacje

  Urządzając łazienkę rzadko korzystamy z drewna. Jednak, jeżeli dobrze je zabezpieczymy będzie całkowicie odporne na działanie wody a wniesie do wnętrza dużo ożywienia.

Łazienka to pomieszczenie, które powinno być zarówno piękne, jak i funkcjonalne. Wzorowa łazienka wyposażona jest nie tylko w płytki łazienkowe i meble łazienkowe, ale też w wiele innych akcesoriów łazienkowych, takich jak kinkiety łazienkowe i lustra łazienkowe.

Łazienka - nowoczesne aranżacje

W nowoczesnej łazience nie może zabraknąć nowoczesnych rozwiązań. W dziale Łazienka znajdziecie mnóstwo pomysłów i inspiracji na to, jak urządzić łazienkę modnie i funkcjonalnie. Nie zabraknie też kreatywnych porad, na przykład na aranżację łazienki na poddaszu oraz na aranżację małej łazienki.

Łazienka - projekty łazienek

W dziale Łazienka zamieszczamy też ciekawe projekty łazienek, z których można czerpać inspiracje podczas urządzania własnej łazienki. W projektach łazienek znajdziecie przykłady modnych płytek łazienkowych i funkcjonalnych mebli łazienkowych, takich jak nowoczesne umywalki z szafką oraz dekoracyjne lustra łazienkowe. W projektach łazienek nie pomijamy również akcesoriów łazienkowych, które sprawiają, że łazienka jest bardziej przytulna i komfortowa.

Łazienka - aranżacje i porady

Łazienka to pomieszczenie, które musi być komfortowe, dlatego zaprojektowanie wzorowej łazienki nie należy do najłatwiejszych zadań. W dziale Łazienka znajdziecie więc wiele użytecznych porad, dzięki którym z łatwością stworzycie projekt łazienki zgodny z waszymi potrzebami.

Wśród porad dotyczących aranżacji łazienki znajdziecie między innymi te związane z dobieraniem farb łazienkowych, w tym farb do kafelek, dzięki którym szybko i niewielkim kosztem odnowicie swoją łazienkę. W dziale Łazienka radzimy też jakie meble łazienkowe wybrać i jak je rozmieścić, aby były nie tylko ładne i modne, ale też komfortowe w użytkowaniu.

Radzimy także jakie płytki do łazienki sprawdzą się najlepiej w małej łazience, a jakie idealnie pasują do łazienki o większym metrażu.

Łazienka - oświetlenie

Światło w łazience jest niezbędne, szczególnie podczas wieczornej toalety, dlatego każda nowoczesna łazienka powinna być dobrze oświetlona. W dziale Łazienka znajdziecie porady i inspiracje dotyczące łazienkowego oświetlenia, w tym propozycje na modne kinkiety łazienkowe montowane zazwyczaj przy lustrach łazienkowych.

Dzięki odpowiednio dobranemu oświetleniu łazienka jest nie tylko funkcjonalna, ale też bardziej efektowna, dlatego nie można zapominać o tym elemencie podczas tworzenia projektu łazienki. Aranżacja łazienki nie jest pełna, jeśli nie zaplanowano oświetlenia łazienkowego, gdyż jest to bardzo ważny element każdego pomieszczenia.